Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 hét intenziv tanulás elég...

2 hét intenziv tanulás elég felkészülni B kat. Kresz -vizsgára?

Figyelt kérdés
Ha napi 7-8 órát tanulok,szerintetek átmegyek szept.3án a Kresz vizsgán? Mindenki dicsekszik,h tanulás nélkül simán átmegy én meg tanulva se fogok,olyan r.hadt nehéz ez a sok elmélet.Azt a nyamvadt könyvet szóról szóra kell tudni?? 2/3 a tiszta rizsa!
2018. aug. 21. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted mi honnan tudjuk, hogy neked mennyi tanulás kell?

Azt irod, nem tudod, nem érted, nagyon nehéz... a másiknak meg könnyű, vagy mlg nehezebb - egyénenként változik.

Egyébként a KRESZ nem nehéz annak, aki ráérez a benne lévő logikára, nehéz annak, aki elkezdi magolni úgy, hogy nincs tisztában az összefüggésekkel.

Ezért szoktuk javasolni, hogy az első kategória megszerzéséhez inkább tantermi tanfolyamot válasszatok, ne egyedül szenvedjetek a tanulással.

Tanulj, de ne teszteket magolj.

2018. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem átmenni kell, hanem érteni is sajnos, de ez van, az órák alatt vezetésnél azt fogod alkalmazni amit tudsz, ha nem ismersz egy táblát, akkor azt sem tudod mit kell tenni, miért van kihelyezve. Tudom, mert 3. alkalommal mentem át akkor is pont 65 ponttal, ezen meg is látszott hogy csak átfutottam többször, és totóztam. Vezetésnél meg az oktatótól kellett megkérdeznem hogy kiegészítő zöld nyíl jelzésnél hogy mehetek-e tovább, mert pirost is mutatott.


A végére már belejöttem, de a segítség nélküli közlekedéshez át kellesz lapoznom a könyvet még, mert vagy oldalba nyomnak a körforgalomban ha valaki előtt behajtok, rosszabb esetben fejre állunk egy árokban.

2018. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha van egy pici fogalmad már alapból a közlekedésről, akkor simán. Ha nincs, akkor nem fogod tudni felfogni az egészet 2 hét alatt.
2018. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tantermin voltam,de a könyv feléig se jutottunk.Inkább feladom,bukom a 40 ezret.Ha nrktek 3.ra sikerült,nekem sose fog! Sose lesz jogsim.Ez van :(((
2018. aug. 21. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Simán menni fog, hajrá
2018. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Olvad el egyszer a könyvet, majd gyakorolja kerdessorokkal, sokat
2018. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy minden nyamvadt tizenéves suhancnak,meg írni olvasni se tudó,8 általánossal épphogy bukdácsoló gyökérnek van jogsija,nekem meg nem lesz soha :(
2018. aug. 21. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Rajrad múlik.

Nem nyafogni kell, hanem értelmesen neki állni a tanulásnak.

A KRESZ nem bonyolult, de kell tanulni.

2018. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Van akinek elég van akinek nem. Egyéntől függ.


Én személy szerint a legdurvább egyetemi szigorlatomra sem tanultam két héten keresztül napi 8 órában folyamatosan és mégis átmentem. A KRESZ nem egy agysebészet. Kell némi lexikális tudás is, de a nagy része józan paraszti ésszel kilogikázható.

Ha rizsának tartod, akkor a hozzáállásoddal van a baj. Próbáld meg értelmezni azt amit olvasol, úgy sokkal jobban megjegyzed! Ne csak érdeklődés nélkül végigfusd, hogy minél előbb túl legyél rajta!

2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút 0 kresztudással vágtam neki. Kb 1,5 heti 1-2 órás tanulás után elsőre sikeres vizsgát tettem. A kresz egyáltalán nem nehéz, szűrd ki a lényeget.
2018. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!