Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit érdemes venni?

Füle Roli kérdése:

Milyen kocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Diák vagyok és úgy néz ki, hogy Budapestről Nyíregyházára kell hetente lejárnom és vissza és ehez az úthoz keresek olyan BMWt vagy Audit ami még vagy 10 évig szolgálatot tud nekem nyújtani ezek után is. A keretek nem nagy, de a célom, hogy ebből egy ilyen kocsit össze tudjak hozni magamnak. A keret 1,500,000Ft és nem több. Sok elvárásom nincs, de azért ha odalépek neki akkor azért mennyen, legyen komfortos a belseje és egy élmény legyen vele menni. Én eddig BMW 328i e46ot, vagy BMW 528it néztem. Esetleg tudtok ezekhez hasonló kocsikat ajánlani?

2018. aug. 22. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ekkora ingázás, akkor megéri inkább dízelt választani. Egyébként miért pont ezek? Most az autópályán akarsz vagizni meg a suliban na meg a szervizben? :D


Vegyél megbízható autót...

2018. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.5 ből egy jobb megbízhatóbb autót vehetsz ezeknėl. A pályán BP ės Nyíregy között van sebessėgkorlátozás. Az mėg nem nėmet o. Ha odalėpsz akkor gondolom a büntire is akad zseton. A normális tempót meg hozza a Suzi is. Annyiból jobbat is kapsz mint egy szakadt bmw. Kb a szervizelėse is kevesebb lesz ėlete során mint amarra a 4 gumi.

Most nem azt mondom hogy Swiftet vegyėl, hanem kicsit gondold át!

2018. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
A szokásos hülyegyerek kérdés....higy pénzem nincsen,de azért béjemwé meg ódi kell.......amivel kapcsolatban nincs elvárás,de azert menjen ha odalépek neki stb stb meg ugyan azt nem irtad de gondolom 2 litert fogyasszon egész évben meg a lányok bugyija nedvesedje a diszkó előtt.........
2018. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1,5 millióból nem kapsz E46-ot(átiratás és szerviz nélkül se fér bele), de más rendes BMW-t sem, maximum még E36-ot, de azok meg pár év múlva OT-s rendszámot kapnak.


Audiból se hinném, hogy tudnál egy kifejezetten kívánatos modellt kapni. Talán egy A4 B6 1.9 TDI még belefér, az átíratással plusz az első szervízzel együtt.

Vagy egy első generációs A3, ha már Audi.


De én inkább 1.9 TDI Golf IV-et, Octavia-t vagy valami ilyesmit vennék.

(Azért 1.9 TDI, mert sokat mész, de ne csinálj belőle füstölőset pls, köszi).

2018. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bp-Nyíregyháza oda vissza 450km-500km alsó hangon.

Ha hetente jársz, akkor 50 héttel számolva az egyszerűség kedvéért az évi 25000km.

Erre nem gazdaságos böhöm benzinest venni. Takarékos dízellel 5 liter, takarékos benzinessel 8 liter az ökölszabály fogyasztás terén. 400-as literenkénti árral ez évi 500-800eFt. Erre is lesz pénz?

Tíz év alatt ez 5-8 MILLIÓ forint! Reális az elvárásod?


Mennyit tudsz majd szervizelésre szánni a 10 év és 250eKm alatt? Sok szalon autó nem megy ennyit, mielőtt kifingana, de te egy youngtimertől elvárnád? Reális?


Oszkározz vagy vonatozz, jobban jársz ahelyett, hogy szűkös másfél millából veszel egy kiwaxolt de leélt bármit!


Ha nagyon kell az élmény, akkor vedd meg nyugodtan a Bömöst. Egy ideig lesz vigyor, aztán ha elfogy a szervízkeret, megmarad garázsfoglalónak és megintcsak az Oszkáron/Mávon kötsz ki.

2018. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álmodozz,másfél millióért nagymotoros e46-ot semmiképp ne vegyél,erre a célra elég egy eggyel régebbi kategória nagyobb motorral szerelt tipusa bmw e36-ból 318 is vagy attól nagyobb,illetve bmw e34 520i 24v vagy attól nagyobb,mire veszel egy kocsit mondjuk 400-500 ezerért átíratod,leszervizelteted,tankolsz bele vagy ötször és ott vagy a másfél misinél...nincs értelme jobbat venni ezek is mennek rendesen...
2018. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én semennyire se értek a kocsikhoz tehát nem tudom melyik kocsi mit tud és mekkora távra jó illetve hogy s mint fogyaszt. Akkor esetleg más márkák közül kb 1,5millióért milyen használt megbízható kocsit érdemes venni? :D
2018. aug. 22. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen távolságra mindenképpen dízelt vennék,illetve ne csak német autót nézz , hanem ott vannak a jó japán autók. Toyota, mazda stb...

A lényeg hogy visszakövethető legyen az autó története, és valós 100-150-200 e km legyen benne.

2018. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!