Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyjam abbs a jogsit? Üdv....

Khujber89 kérdése:

Hagyjam abbs a jogsit? Üdv. Már elkezdtem ajogsit autóra de, műtéteim miatt 5hónapot ki kellett hagynom közben a régi oktatóm már othagyta a szakmát így újhoz kerültem.

Figyelt kérdés
Sajnos új autó meg a kiesett öt hónal alatt elszoktam egy kicsit az autóvezetéstől nagy hibát azért eddig nem követtem el. Az új oktatómnál pl a váltóhasználatot kritizálja. Mondjuk véletlen egyszer elváltottam magam 3-dik helyett 5-dikbe tettem voltam közepes káronkodás mellett minden. Meg olyan hibáim vannak most körforgalomhoz közeledve lasabban engedem fel a kuplungot nagyobb kanyarban átlépem egyik kerékkel a szagatott vonalat ilyenek de izgulok is. Meg állandóan azt mondja.hogy nem halgatok rá pedig ez nem igaz. Csak nem veszi êszre. Azt mondta ha nem szedem össze magam leadja a kartonom. Már gondoltam megveszem feketén a jogsit mer nekem kell, az ismerőseim is mindig azzal zavarnak hogy kérdezik mikor lesz már jogsid. Most még a vezetésből a 35-dik órámnál tartok. Vélemény?

2018. aug. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 35 nem is sok. Sok embernek 60-70 óra kell.


Ha nem jössz ki az oktatóval, akkor minél hamarabb válts.


"Már gondoltam megveszem feketén a jogsit mer nekem kell"

Ezt nyugodtan elfelejtheted, mert ilyen (ma már) nincs.

2018. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én feleségem ma vezette le a negyvenedik óráját, és ma fizette be a következő 10 et is. Én voltam vele gyakorolni elhagyatott parkolóba. Picit segített neki, de sokat nem. Eddig minden elsőre sikerült neki. Sok kitartás, és türelem kell hozzá. Törekedj, hogy heti minimum 2 alkalommal legalább 2x2 óra meglegyen, de az se baj ha 3x2 óra. Nagyon sok embernek kell az 50-60 óra, mint ahogy a felettem lévő is írta. Menni fog az hidd el, csak nyugodtan és türelemmel állj hozzá. Ne idegeskedj és parázz rajta, mert az lehúzza a kedvedet meg a koncentráló képességedet. Senkinek nem sikerül elsőre minden tökéletesen. Ha elszúrsz vmit, akkor mi van? Semmi. Tanulsz belőle, legközelebb majd jobban figyelsz és menni fog. Türelem és nyugalom. Nem vagy egyedül.
2018. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét félnek a válaszokat. Ma voltam vezetni. Az a baj hogy kb 10 naponta ad 4 órát nekem. Soha nem veszi észre hogy én igyekszek figyelni, tanulni de semmit nem vesz észre. Szerintem kellene 2-3 naponta kellene vezetnem. Úgy lenne jó tanulni. Vannak még hibáim elismerem. Bár olyan embernek nehéz bizonyítani aki semmi biztatást nem ad elkönyvel hülyének és azt hangoztatja h nem való neked jogsi. Váltani azér gáz met harmadik oktatóm lenne már. A

Az első sem volt külömb csak. nyugdíjba ment. Tênyleg mindegyik idegbeteg fölênyedkedő?

2018. szept. 4. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

10 nap nagyon sok. Annyi idő alatt pont elfelejted, amit tanultál.

Ha szar az oktató, akkor válts. Ahogy hallom, sajnos elég sok ilyen idegbeteg, ordítozós, perverz barom van közöttük.

2018. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!