Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér ennyit ez az autó nulla...

Megér ennyit ez az autó nulla felszereltséggel?

Figyelt kérdés
Feleségemnek kéne [link]
2018. aug. 25. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem getzbe volt ilyen erőgépem.

Ami nincs az nem megy tönkre (extrák) és tök olcsó volt hozzá az alkatrész,adó,biztosítás (évi 24000ft-ért még a cascot is megkötöttem mert első tanuló autó volt)

Amúgy nagyon szerettem,megbízható autó volt. De nyaranta főleg a másik autónkat használtam ami klímás volt és volt amikor elkínoztam magam 250km pályán oda majd ugyan annyi vissza,de jellemzően a másik autóval mentem inkább. De városba szuper nagyon. Klíma nélkül ennyiért nem venném meg

2018. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Asszonynak, városba szaladgálni, második autónak én is valami ilyesmit néznék. Erre a célra pont egy ilyen egyszerűbb kisautó való. Minek bele lézeres fényszóró, meg masszázs bőrülés és hasonló, ha úgysem használnám ki.

Az árat tekintve nincs összehasonlítási alapom, hogy az ilyen autók mennyiért mennek. Ha az abszolút árát nézem, én nem sokallom érte. Egy kicsit nagyobb, kompakt autók (azok sem nagy autók, vagy pláne nem prémiumok, igaz az alapfelszereltségük is már gazdagabb) hasonló korban, hasonlóan viszonylag kevés futással a milliót karcolják. Szóval ahhoz képest egy ilyesmi, megkíméltebb példányért nem sokallom annak a felét kiadni.

2018. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyiert vannak klímás autók is kicsit hozzáteszek és azt nézem van már swift nagyobb csomagtartóval, több légzsákkal, nagyobb motorral abs. Azert ezek nem ártanak talán
2018. aug. 25. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ezek az autók egy kisebb ütközésben is úgy összetudnak törni, hogy aki benne ül az minimum 3 db.


Én nem vennék ilyen autót.

2018. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!