Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a kocsi megéri szerintetek...

Ez a kocsi megéri szerintetek ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]


Ti megvennétek? Igazából vacillálok, képek alapján teljesen jól néz ki. Milyenek ezek a régi almerák?


2018. aug. 28. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók ezek az almerák, én inkább az idióta matricak miatt nem mennék el meg se nézni. Szépen ki van nyalva az autó, de azok a matricák a hátulján arra utalnak hogy valami hülyegyereké lehetett.
2018. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Az ulesbe beleszart ? Hogy nez mar ki.
2018. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2004-est ajánlgattak 440ezerért. Tipp topp állapotban volt, de nem vettem meg. Annyiért nem rossz vétel, de 660 ezret nem ér meg szerintem.
2018. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A váltó hibára hajlamosak, egy bontott váltó nem olcsó bele. De ezt leszámitva jó kis autók. Bár szerintem egy Primera sokkal jobb autó, ha már a Nissan - t nézzük.
2018. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy a 660ezer kicsit sok érte... 5 kiló körül lenne a reális nem? Kár, pedig tetszik a kocsi, de ennyiért picit sokallom.
2018. aug. 29. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Fotó alapján a küszöbök vége kezd "rügyezni". Ez, jó japán szokás szerint, általában belülről rohad, vagyis mire kívül észreveszed a rozsdát, már oda a fél alja. Mindenképpen megnézetném egy szakavatott kasznissal. Pluszban a két első torony környékét is érdemes alaposan átnézni. A hirdetésben videó is van, megnéztem. Szerintem a motor hangja sem a leg egészségesebb. Illetve a "hülyegyerek matricák", amit már mondtak, eléggé zavaró tényezők lehetnek az autó előéletére vonatkoztatva.

Véleményem szerint ez most ki van glancolva, fényesítve, stb, de ennyit nagyon nem ér. Ha valóban vannak olyan hibái, amiket a képek/videó alapján sejtek, ezért maximum 300, esetleg 350 lenne a reális. De ez csak egy vélemény, nem szentírás.

2018. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 500 ezret is sokallok érte. Ha jó állapotban van, szerintem 400 ezer a plafon amit megér.
2018. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez hülye :D 4 hónapja fent van a hirdetés, nem, hogy olcsóbban adná, még egy tízest emelt is rajta.

Az emberek miért élvezik, hogy hónapokig árulják az autójukat? :D

2018. szept. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!