Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Városi használatra, ill. napi...

Városi használatra, ill. napi 20-30km-es táv megtételére érdemes 1.9tdi golfot (IV) venni? Vagy ilyen rövid távokra inkább a benzines javasolt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 01:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es


Én is utálom a szívódízel motorokat, pont ilyen SDI Golfhoz volt szerencsém huzamosabb ideig. Viszont egyáltalán nem olyan siralmas, nem szakítja le a fejed gyorsuláskor, de normális tempóban lehet vele gyorsítani, és a 120-130-at is nagyon lazán tartja. Igáslónak kiváló, vagy munkás, szaladgálós autónak.

2018. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lendületautó. Mondjuk így.
2018. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit járok 1,6 16v-vel. Én ezzel meg vagyok elégedve 6,5-7literrt fogyaszt,pöccre indul télen olajat,vizet nem eszi,105Le ha kell akkor azért megy. És ami még előnye,hogy sokkal hamarabb bemelegszik télen sokkal hamarabb van fűtés. Nincs turbó nincs adagoló,porlasztó meg valószínüleg eleve kevesebbet futott,mint egy dízel,és olcsóbb a benzin jelenleg.
2018. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!