Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik alsó-középkategóriás...

Melyik alsó-középkategóriás autók a legjobbak?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, még mielőtt nekem esnétek, hogy kamu kérdés, hogy nem állok autóvásárlás előtt, de nagyon érdekel a téma, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. A 2000-es évek első felére gondolok, tehát MK1 Focus, 4-es Golf,G Astra, Alfa 147, Peugeot 307, 7. generációs Civic, és még lehetne sorolni, aki képben van az autókkal kapcsolatban, az tudja, hogy melyik gyártónál melyik típusra gondolok. Nyilván nehéz, és szerteágazó kérdés, de aki szeretne (vagy hajlandó) erről beszélni, az írja le, hogy melyikben mit talál jónak, és rossznak, melyiket venné, ár-érték arányban melyik a legjobb döntés, stb.

2018. szept. 14. 17:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy aki elemezni nem nagyon akar, akkor csak bökje ide, hogy neki melyik kéne.
2018. szept. 14. 17:43
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Focus jó autó, csak szereti a rozsdát. Golf volt a családban, megbízható és kenyelmes volt, de az 1.4-es motor harmat gyenge hozzá. Astra-ról én rosszat még nagyon hallottam, csak hogy bizonyos motorkóddal szereti az olajat. Alfa és a Peugeot is jó autó lenne, ha nem lennének híresen megbízhatatlanok. A Civic pedig egy tipikus japán autó: megbízható és megy is. Csak sajnos tipik boyracer hülyegyerek autó lett a legnagyobb részük.
2018. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi,nyugodtan mondhatsz más gyártóktól is jellemzőket, csak a példa gyanánt írtam ezeket. Egyébként nekem a Focus kéne. Szerintem kinézetre teljesen jó, vezetési élményben azt mondják a legjobb, egy 1.6 benzinnel, ha sikerül kifogni egy rozsdamentest, szerintem izgalmasabb, "faszább" járgány, mint a többi. Persze ez szubjektív, de azt kétségtelennek tartom, hogy az MK1 Focus egy nagyon jó kis kocsi. További válaszokat várom! :)
2018. szept. 14. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Civic

Astra

Focus


Ezen autók közül valasztanék, ha személyes véleményem érdekel.


Az astra 1.4es láncos motorja annyit képes futni, hogy a kasztni hamarább elrohad. Országúton használva, 5 literből elmegy!

Bár városban, pályán 7.5, tipikus országúti fenegyerek az astra.


Focus, megbízható, kényelmes, talán a legkényelmesebb a három közül, de ez az én véleményem. A rozsda nem a barátja, szereti a garázst, kevésbé a csillaggarázst.


Civic, szerintem van vele egy veszély.. amit már irtak, jól megy, ezért boyracer autó, viszont mivel sok baj nincs vele, gyakran elmarad a kötelező szervíz.


A használtautó vásárlás lutri. Astrával mellélőni nem lehet, de nem egy szerethető autó.A civic annál inkább.

2018. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mazda 323-as 1.6-os benzines, csak nagyon rozsdásodik...

(nekem 7 évig volt meg, most váltok fiatalabb kocsira)

De Focus sem rossz, sokan veszik.

2018. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A Golf kb egy kategóriában feljebb van az összes felsorolttól minőségben, ezt már sikerült bebizonyítani nekem is, nemcsak az újságírók írják. Úgy általában az egész autó összeszerelési minősége kiváló, sokkal strapabíróbb a technika, jó motorokkal vannak szerelve.
2018. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
6-os jól mondja, ebben a kategóriában a Golf a nyerő, aztán Astra G és Focus, Peugeot és társai felejtősek
2018. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
En imádom a 2003as Polomat soha nem válnék meg tőle :) nincs sok gond vele olcsó az alkatrész és a világból kimegyek 5 literes fogyasztással :) kövezzetek meg de nekem nem kell másik autó se mennyiért
2018. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kamikaze0521 ***** válasza:
0%
Alfa 147 JTD. A többit anyagilag lehetetlen fenntartani. De ha sokat akarsz a szervizben dekkolni, akkor NE Alfàt vegyél.. 😉
2018. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9:


Ekkora önellentmondást még itt is csak ritkán sikerül összehozni.

Sokat kell szervizelni az Alfa-t, de minden mást lehetetlen fenntartani?

2018. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!