Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik alsó-középkategóriás...

Melyik alsó-középkategóriás autók a legjobbak?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, még mielőtt nekem esnétek, hogy kamu kérdés, hogy nem állok autóvásárlás előtt, de nagyon érdekel a téma, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. A 2000-es évek első felére gondolok, tehát MK1 Focus, 4-es Golf,G Astra, Alfa 147, Peugeot 307, 7. generációs Civic, és még lehetne sorolni, aki képben van az autókkal kapcsolatban, az tudja, hogy melyik gyártónál melyik típusra gondolok. Nyilván nehéz, és szerteágazó kérdés, de aki szeretne (vagy hajlandó) erről beszélni, az írja le, hogy melyikben mit talál jónak, és rossznak, melyiket venné, ár-érték arányban melyik a legjobb döntés, stb.

2018. szept. 14. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
Így van, 10-es: az Alfát könnyű fenntartani, keveset kell (vagy inkább soha) szervizbe vinni. Az elefánt természetes színe még lila, esetleg rózsaszín. Ez mind igaz (iróniát remélem megfelelően érzékeltettem)
2018. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
3 ajtós Stilo.
2018. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lila elefánt?

[link]

2018. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!