Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy hallottam hogy van a...

Úgy hallottam hogy van a világon van egykét szuperautó amit nem vehet meg mindenki mert vannak bizonyos feltételek. De szerintetek melyek azok a szuperkocsik amit bárki megvehet pl. egy lottónyertes is?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert venni akarok csak kiváncsi vagyok.
2018. szept. 16. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a fax az a szuperkocsi?
2018. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
38%
Ezeknel az autoknal egy feltétel szokott lenni...még pedig hogy van-e eleg penzed azt csókolom!
2018. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van amiket nem vehet meg akárki, ilyen volt anno az Enzo Ferrari is, de a jelenlegi kínálatból ott a Ford GT.


Bár igazából annyi, hogy a gyártótól nem lehet emgvenni, hogy utána továbbadja-e az már más kérdés, bár mikor megjátszották nem rég egy GT-vel akkor azért a Ford is nyilatkozott, hogy azzal az emberkével többet nem üzletelnek.

2018. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A LaFerrarinál vannak ilyen feltételek, másról nem nagyon tudok. Talán a Köenigseggnél volt még egy nagyon limitált, néhány tucat darabos széria, amit szintén csak válogatott embereknek adtak oda. De Bugattit pl vehet bárki, csak győzd kivárni, amíg legyártják.
2018. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Honnan tudod hogy Bugattit vehet bárki?
2018. szept. 19. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Vettem magamnak még régen egy Veyront, most pedig a szomszédnak segítettem egy Chiront venni, mert meglett a jogsija.


Egyébként tényleg nincs semmi megkötés, ha megvan a pénz, viheted. Tuti.

2018. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!