Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengely holtpont jeladó...

Főtengely holtpont jeladó eltört, kicseréltük, de még mindíg világít a katalizátor lámpa?

Figyelt kérdés
Ez miért lehet?

#katalizátor lámpa
2018. szept. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem töröltétek a hibatárolót.
2018. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem töröltük, mert még csak most sikerült cserélnünk a jeladót. Én is erre gondoltam, de még az is eszembe jutott hogy megnőtt az autó fogyasztása is, és nem-e sok benzin került a katalizátorba elégetlenül? Szerinted ez lehetséges?
2018. szept. 19. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, milyen autó, milyen motorvezérlő... Katalizátor lámpa pedig nincs. MIL lámpa van.
2018. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Suzuki ignis 2004-es 1.3-as benzines, motorvezérlőt nem tudom.
2018. szept. 20. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Vezérmű tengely jeladó szokott megdögleni bennük. Meg s lamda szonda. Az olcsó 5-10E Ft-os jeladók néha egy percig sem élnek! Egyéb esetben ha megfelelő alkatrészt cseréltél akkor elalszik egy-két perc után a lámpa.
2018. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!