Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Par honap mulva szeretnek...

Par honap mulva szeretnek venni egy robogot. Sokat utana olvastam utana es egyik oldalrol amit hallottam h a fekvo minarelli sek nagyon megbizhatoak pl aprilia sr, yamaha aerox vagy malaguti f12?

Figyelt kérdés

viszont lattam h ezek siman fogyasztanak 4 liter kozott ami nem keves.

Budapesten kene munkaba illetve iskolaba jarashoz ami nagyjabol napi 30-40km viszont ezek mellett olvastam h pl az aprila scarabro nagy kerekeivel nagyon ajanljak ilyen varosi rosszabb utakra illetve amikrol jokat olvastam es eleg jok ar ertek aranyban a kymco super 9 vagy agillity 50? Ebben szeretnem kerni a velemenyeteket ki mit ajanl?



2018. szept. 20. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Aprilia azt hiszem 1999-ig volt minarellis, utána morini blokkosak nagyjából 2006ig. Malaguti nál is volt valami hasonló történet. A Piaggio (hyper) blokkosak ezekből az ajánlott kategóriába tartoznak, motorszám alapján tudod majd ezeket belőni. Minarellinél a légszűrőház a dekni előtt van baloldalon, nagyjából a trepni alatt/mögött kis kocka.


Ilyesmi:

[link]


Budapesti kezdő robogózásra Scarabeo vagy Liberty teljesen jó. Ha húzod megy, a kátyúkat jól veszi, méretben is oké. Szalomozni kevésbé lehet vele a kérék mérete miatt. Téliesíteni is lehet őket, van rájuk plexi(~20), Tucano (~25), téli gumi(2X~14), kézzsák (~5).


Kymco megint jó de Super9et nem vennék. Mondjuk Aeroxot, SR50et, NRGt és F12t sem. Vannak köztük széthajtott, mókolt hülyegyerek példányok. Ha találsz egy szépet amire láthatóan vigyáztak azért megveheted.

2018. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!