Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán kiskerekű robogók...

Japán kiskerekű robogók mennyire megbízhatóak? Honda Dio vagy Yamaha Jog vagy Suzuki V50 Address vagy Suzuki Lets 4 Többi Lent

Figyelt kérdés

Robogót szeretnék majd venni és még nem tudom, hogy milyet

A japán kiskerekűek közül amelyeket nézegetem Honda Dio AF 62,68 4t vagy Yamaha Jog 4t , Suzuki Lets 4 vagy V50 Address


Mennyire megbízhatóak ezek szerintetek , ha normál állapotút vennék?

Egyébként ezek Japán belpiacos robogók tényleg? Akkor alkatrész ellátás milyen hozzá Magyarországon?


2018. aug. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

a szomszédom, és a fiam is húsz évvel ezelőtt vett konténerben hozott Japán belpiacos négyütemű Honda segédmotoros kerékpárt.


Mindkettő azóta is kiválóan muzsikál, nincs baj velük.

(Az igaz, hogy nagyon vigyáznak rá, és nem adják kölcsön. Ez a hosszú élettartam titka)

2018. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Jog és Dio ajánlott kategória a többi nem. Nem feltétlen belpiacosak, ezeket az EUban is forgalmazzák.


Alkatrész van bőven minden kategóriában, idomot is könnyen találni.


Nagyon jók ezek a kis kerekű gépek de áldom az eget hogy egy Libertyn kezdtem robogózni. Pesti utakon 10es kerékkel izgalmas a rodeó.

2018. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. aug. 29. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Lets 1 van, nem épp mai, de mindig pöcre indul.
2021. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!