Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? Golf 4 pdtdi

Mi lehet a gond? Golf 4 pdtdi

Figyelt kérdés
Tegnap épp hazafelé mentem, kb 30km az út és semmi baj nem volt. A vége felé azt vettem már észre hogy hiába nyomom a gáz akár padloig is az autó nem megy, kb mint egy szívódizel. Leállítás után újra helyre jött és azóta minden oké. Emellett még az is furcsa és idegesített, hogy a víz hőfok kB 60-70nél állt állandóan, néha felment 90re,aztan megint 70.. Mi lehet a gond?

2018. szept. 23. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mentem autóúton és akárhogy nyomtam nem akart menni 90-nél jobban enyhe emelkedőn ahol előzni is szoktam mivel gyakran járok arra kvázi valami hiba volt (régi Swift) aztán rájöttem, hogy nem a. OMW és nem a Shell kúton tankoltam hanem a Mólnál, és ha ott tankolok furcsa a kocsi, nem tudom miért. Lehet nálad is ez volt a bibi.
2018. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam az volt a helyzet, hogy kettesben oda léptem neki, és egyáltalán nem indult meg, kb mint egy sima 1.9es motor turbó nélkül.. Nem hiszem, hogy az üzemanyaggal lenne gond, mivel mióta az autó meg van ugyan azon a helyen tankolok..
2018. szept. 23. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá hülyeségeket ne írj.

Az én szivó dizelem nem gondolkozik sohasem ha nyomom neki.

2018. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak nem is megy úgy mint egy turbós. Ezért írtam így, hogy nem ment ahogy kéne, csak mint egy sima 1.9es motor. Amúgy meg nem az érdekel hogy megy a szívódieseled, hanem a kérdésemre keresem a választ, mert tisztában vagyok vele hogy megy egy sima 1.9es motor. Köszi:)
2018. szept. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!