Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi jár a fejében annak, aki...

Mi jár a fejében annak, aki átmegy a vasúti átjárón a piros jelzés ellenére?

Figyelt kérdés

Pár perce történt baleset a faluban, valaki kiment a vonat elé kocsival. (Jelzőlámpa működött, lassan haladva pedig egészen jól beláthatóak a sínek mindkét irányban)

- szerencsére nem sérült meg senki!

Eddig is láttam nap mint nap, hogy úgy mennek át a piroson, mintha ott se lenne. Volt, hogy konkrétan ledudált a mögöttem álló és mutogatva megelőzött /kikerült/ mikor megálltam a pirosnál. :))))

Nem értem egyszerűen.

Mire számít az ilyen? Mire gondol? Miért csinál ilyet? Erősebbnek hiszi magát a vonatnál? Vagy nem hallott róla, hogy a piros jelzés azt jelenti, hogy jön a vonat?

Hogy történhet ilyen??


2018. szept. 28. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azok a szervek nagyon jól jöttek volna egy nagyon beteg kissrácnak.
2018. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Néha én is átmegyek amikor még 3km-re van a vonat de azért már pirosra vált, hagy alakuljon ki egy kis dugó az átjáró előtt.
2018. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, ez egy ilyen nap...


"Maglód és Gyömrő között péntek délután fél kettőkor egy, a vasúti átjáróban áthaladó közúti darus gépkocsi mindkét vágány fölött leszakította a felsővezetéket. A két állomás között egyelőre szünetel a vonatközlekedés. "


"A Budapest-Esztergom vonalon, Leányvár és Piliscsaba között péntek délután két órakor baleset történt. A jól működő fénysorompós vasúti átjárónál egy személyvonat oldalának ütközött egy személygépkocsi. A két állomás között jelenleg szünetel a vonatközlekedés."


"Rákosliget és Pécel között a Miskolcra tartó Abaúj InterCity vonat egy jól működő fény- és félsorompós átjáróban személygépkocsival ütközött össze. A másik vágányon folyamatos vágányzár van, emiatt a két állomás között ideiglenesen szünetel a vonatközlekedés."


Ma valami gáz van a vasúti átjárókkal, úgy tűnik.

2018. szept. 28. 17:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy ő Superman, vagy Chuck Norris.
2018. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencséje akkor a vonat jár a fejébe, de nem cska jár, át is megy rajta
2018. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem jár semmi a fejükben,hülye ösztönlények,nem gondolkodnak,bele sem gondolnak ilyen helyzetbe.Egy faluban dolgozom,ahová többnyire motorral ,néha bicajjal járok.Van egy lámpás vasúti átjáró a telephely után.Egyik irányba jól belátható,de másik irány beláthatatlan,kanyargós(tehervonat jöhet bármikor)És nagyon rossz az út.Rajtam gyakran csodálkoznak,hogy állok,miért nem megyek át,még átérek.

Én meg rajtuk csodálkozom,mekkora gyökerek.Főleg amikor egymás mellett 3-an bicajoznak a főúton.Ha előzni kezdesz,jól felgyorsít.Tök vicces,de tényleg.De ők néznek engem hülyének.

2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leginkább semmi.Vagy minden más azon kívül,amivel épp foglalkozik(jelen esetben vezetés lenne) Figyelmetlenség,ami veszélyes
2020. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!