Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap vizsgázok B. kategóriáb...

Holnap vizsgázok B. kategóriából, ez bukás indok lehet?

Figyelt kérdés

Egy íves megfordulás csak úgy sikerül, hogy javítással mert hatra kell tolatni, vagy ilyesmi. Az oktatom azt mondta h majd meglátjuk

Akkor most buktatnak érte, vagy nem?



2018. okt. 4. 11:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat,az Y megfordulást jobban szeretem egyébként, de ez mindegy most. :)

Utolsó, gratulálok, ügyes vagy :) elsőre ?

2018. okt. 4. 20:49
 12/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Igen. elsőre. :) Én párhuzamos parkolást kaptam hátramenetben, az a kedvencem. Egy íves megfordulást olyan helyen adnak, ahol mennie kell egyből is, én is kaptam, de elfértem bőőőőven. Azt fogják nézni, hogy a szabályokat tudod-e, jobbosokra figyelj nagyon. Ügyesen! :)
2018. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyes vagy, hogy elsőre sikerült.

Én holnap megyek másodjára, meglátjuk mi lesz. :) én is a hatra párhuzamosat szeretem, a jobb-bal merőlegest azt nem :)

2018. okt. 4. 21:53
 14/20 A kérdező kommentje:
Sikerült!! :)
2018. okt. 5. 13:54
 15/20 A kérdező kommentje:

Egy íves megfordulás és jobbra előre merőleges parkolást húztam ki.

50 perc volt a vizsga :)

2018. okt. 5. 13:54
 16/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok :-)


Szólj hozzá, micsoda szemét vizsgabiztosok vannak, meg se buktattak :-)

Kellett korrigálni a megfordulást?

2018. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha más is filózik ezen a dolgon akkor annyi tanácsom lenne hogy mindig néz körbe és a megfelelő helyre (ha hátra mész ne előre nézz:)), használd az irányjelzőket és akkor nagy baj nem lehet.
2018. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Halistennek nem kellett javítani, 4 sávoson kellett megfordulni, ott azert könnyebb :)

A parkolás is jó volt, egy hibapontom lett, azt mondták menjek jobbra én meg balra mentem :D

2018. okt. 5. 15:15
 19/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2018. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. okt. 10. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!