Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw mellet vs ellene?

Bmw mellet vs ellene?

Figyelt kérdés

Érvek ellene, és mellette?

Vessük össze az Audi-val!



2018. okt. 6. 18:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Az audival is!
2018. okt. 6. 18:51
 12/33 anonim ***** válasza:
36%
Azt ne nevezzük csapatásnak, elsőkerekes.
2018. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

Ó mert telente mit látunk? Minden hátsókerekes autó totálkárra törik a csúszós utakon és a régi hátsókerekes autók egyszerűen már nem is léteznek. Ezt látjuk? Tavasszal már nincs hátsókerekes autó útjainkon mert télen mindegyik elpusztult?


Én napi szinten nem ezt látom ebből én csak arra tudok következtetni, hogy a hátsókerekes autóval is lehet télen közlekedni. Főleg amennyi tél van nálunk az elmúlt 10 évben...


Oké, az Audi összkerékhajtása valamivel jobb. És? Normál közlekedésnél nem tökmindegy? Amikor meg beüg a gebasz és fel kell menni tökig érő hóban a hegyre oda már Pajero kell csörlővel meg nagy terepgumival, nem A6 Quattro 255/30-as gumikkal :D


Szerintem teljesen felesleges összehasonlítani - az újakat. Mindegyik szép, ha úgy rendeled jól felszerelt, tud mindent amire szükséged lehet sőt azt is amire nem. Melyik a jobb? Amelyik jobban tetszik, amelyik szimpatikusabb.


Mondjuk lehet autóskáértyázni, hogy az egyik 10Nm-rel több, a másik meg 0,2seccel gyorsabban futja a százat, de most komolyan, nem teljesen mindegy? :D


A használtaknál annyival másabb a helyzet, hogy az idők során már kiderült melyik oldalon melyik technika a megbízhatóbb, adott esetben ez segítheti a döntést, de ez is csak 1 paraméter a sok közül.

2018. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te is valami rossz újgazdag gyerek vagy. Régi hátsókerekes autózol meg minden. Ladám van, mégis meglesz még 40 évig, amig a te műanyag szarod szépen megy a bontóba pár év múlva. Ennyi.
2018. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Mármint én utolsó?
2018. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
te
2018. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Vesztek egy mostani kocsit, nagyon menőnek hiszitek magatokat benne, majd egyszer csak azt veszitek észre, hogy ezis elromlik benne, meg azis (mivel így csinálják meg a mostani autókat) a gatyád ráköltöd, majd rájösz, hogy ez így nem jó, veszel másikat. Aztán az is szar lesz egy idő múlva.
2018. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szombat esti troll és flamewar keltő kérdés...
2018. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
#17 nem tudom mit szívsz de küldhetnél ide is belőle :D
2018. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Pedig így van. Pár év múlva a műanyag kocsik mennek a bontóba. Oké a régi autók nem biztonságosak, tudom, de legalább otthon meglehet csinálni bármi bajuk van, és elvisznek bárhova.
2018. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!