Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw mellet vs ellene?

Bmw mellet vs ellene?

Figyelt kérdés

Érvek ellene, és mellette?

Vessük össze az Audi-val!



2018. okt. 6. 18:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

ÉS igaz-e az a mondás, hogy:

"Azért nem köszönnek egymásnak a BMW-sek, mert már reggel találkoztak a szervizben.

Igaz?

2018. okt. 6. 21:22
 22/33 A kérdező kommentje:

*

ÉS igaz-e az a mondás, hogy:


"Azért nem köszönnek egymásnak a BMW-sek, mert már reggel találkoztak a szervizben."


Igaz?

2018. okt. 6. 21:23
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

" Oké a régi autók nem biztonságosak, tudom, de legalább otthon meglehet csinálni bármi bajuk van, és elvisznek bárhova."


Egy 15 éves biturbo Audin te mit fogsz otthon megcsinálni?Vagy egy automata váltón? Mi számít régi autónak? Amit még 1993 előtt gyártottak?

2018. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
A régi ladákra, skodákra, wartburgokra, trabikra gondoltam.
2018. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Fekete vagy fehér. Nekem a fehér. Ha mindenki így gondolkodna xarul nézne ki az utca. Ehhez, ha még hozzájönne, hogy csak 1 típus lenne. Menj lefeküdni Pistike.
2018. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, menj csapd le magad a busz alá Pistike.
2018. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

"A régi ladákra, skodákra, wartburgokra, trabikra gondoltam."


Ezek tényleg minden tekintetben összehasonlíthatóak egy mai korszerű autóval..

Nem te vagy a politika kategóriából a pálinkázva wartburgot szerelős csávó? :D

2018. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Én benne szoktam sírni, mert nem egy 40 éves Ladám van.

Én szeretem az Audit is, azért lett ez, mert jobban tetszik, és jobb áron is lehetett hozzájutni, mint egy azonos kategóriájú Audihoz.

Én nem szidom a Ladát, megértem, hogy valakinek az tetszik, de azért szidni a nagyobb márkákat, mert neked nincs, az már szánalmas. :)

Az új autóknál amúgy szerintem olyan mindegy, hogy Audi vagy BMW, nagyobb különbségeket nem tudok felsorolni, max a hátsó kerék hajtást, ugyanolyan kényelmes mindkettő, az dönti el, hogy kinek melyik tetszik jobban.

2018. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem azért szidtam, mert nekem nincs, hanem mert nem fog meg.
2018. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%
Engem sem fog meg a te stílusod, mégsem szidom az autód. A maga kategóriájában tök jó, van egy hangulatuk, de nyilván nem autópályázásra vannak tervezve.
2018. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!