Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin 1.6 102Le motor vélemén...

Benzin 1.6 102Le motor vélemények?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kasztniban és milyen használatra?
2018. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Általában a legjobb motorok. De mi konkrétan a kérdés, nekem az 1.4-esem ekkora lóerő.
2018. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

"Általában a legjobb motorok."


Hahaha persze, hogyne. Főleg egy 4-es golfban. Lomha, cserébe viszont sokat fogyaszt és még az olajat is zabálja. Kérdező! Ha jó motort keresel, akkor csakis 2 liter feletti hathengeres szívó benzin!

2018. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

3-as ha van hozzá benzinkutad is akkor jó, de ebbe az országba minek akkora?

2 kollégámnak is volt 2.5-ös 6 hengeres de a 13-14 litert megették.

2018. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Gondolom VW konszern. Nekem Golf 5ben volt ilyen motor, 1.6hoz képest jól ment, de nekem több kellett, ezért váltam meg tőle, a mostani 184 paci viszont mindenre elég.

Motorikusan soha nem volt bajom vele, az olajat viszont csipegette, hiába volt kevés km-es.

2018. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"3-as ha van hozzá benzinkutad is akkor jó, de ebbe az országba minek akkora? 2 kollégámnak is volt 2.5-ös 6 hengeres de a 13-14 litert megették.""


Szerintem ez nem országfüggő. Igazából azért ajánottam ezt, mert ezek a nagy hathengeres szívó-benzin motorok tényleg tartósak és megbízhatóak. Ezt mindenki elismeri. Az már más kérdés, hogy egy 2.5-ös valóban megeszik annyit, viszont ne várja senki, hogy beéri annyival mint egy lomha 1.6. Volt 4-es golfom 1.6-os benzin motorral, 12 litert fogyasztott. Most egy 2.3-as hathengeres benzines van, és az beéri 10 literrel.

2018. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

12 liter Jézust bisten ekkkra barátságot.


Volt egy Daewoo esperom, 96os, itthon vezerlescsere 1 fokkal arrébb ment, 12 litert evett így.


Amúgy 44% mindenhez odairja, hogy autószerelő (de azt elfelejti, annyira mint nagymamám kb)


Múltkor nagy híve voltál annak a motornak még 44, csak másik kérdésnél.


Ha városban egyesel-kettesel kozlekedsz, akkor tényleg megeszik annyit.

FácanBal gyerek. Suli után az első dolga gyk...

2018. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

7-es! Te mit szívtál? 3x olvastam el a válaszodat de most sem értem.


"12 liter Jézust bisten ekkkra barátságot."


mi van? miről beszélsz? Mi 12 liter? 1.6-os golfom? Igen, annyit evett autópályán! Ha nem hiszed olvasgass népitéletet róla. Itt van máris:


"Valamint talán itt jegyzendő meg, hogy az általam keveselt teljesítmény mellé vaskos benzinszámla párosult. Nem ment, de legalább elég sokat evett."


[link]


"Volt egy Daewoo esperom, 96os, itthon vezerlescsere 1 fokkal arrébb ment, 12 litert evett így." - Mi köze ennek az én golfomhoz?


"Amúgy 44% mindenhez odairja, hogy autószerelő (de azt elfelejti, annyira mint nagymamám kb)" - Soha nem írtam még egy válaszban sem, hogy autószerelő lennék. Valakivel nagyon összekeversz.


"Múltkor nagy híve voltál annak a motornak még 44, csak másik kérdésnél." - Én biztos nem, mondom hogy valakivel összekeversz.


"Ha városban egyesel-kettesel kozlekedsz, akkor tényleg megeszik annyit." - Hülyének nézel? Ne maagdból indulj ki. Van hogy 50-es tempóban már negyedik sebességfogkozatban vagyok. Meg nehogy már megmagyarázd nekem, hogy mennyit fogyasztott a saját autóm.


"FácanBal gyerek. Suli után az első dolga gyk..." - Megint mi bajod van? Mit beszélsz?

2018. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

40 ezret raktam egy ilyen motorral szerelt 5-ös Golfba. 1.6 BGU 8 szelepes motor. Olajat nem ette, közúton 90-100-nál simán 6 körülre le lehet vinni a fogyasztását, pályán 7-8 liter az a 12 :) vegyesben az átlagaim 7.0-7.5 körülre estek szinte mindig. Hagyjuk már ezt a lomha 1.6 dumát, nyilván nem autópályára való főleg hogy nem volt 6-os váltóval, de városba-közútra tökéletes, ha nem az 1.6 VTi Hondákat vesszük alapul, teljesen átlagos a dinamikája az 1.6-os alsóközépkategóriás autók közt. Nem erőgép, de azért el lehet vele közlekedni.


A 6 hengereseket meg inkább hagyjuk, az öregebbek közt (e46 és attól vissza) csoda ha találsz olyat aminek nem lóg a bele, elöregedett széthullófélben lévő bontószökevény mind. Ami meg jó állapotú, az irreálisan drága, az N-es motorkódúakat meg inkább nem is említem, ipari hulladékok.

2018. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9es. Az enyem 16 szelepes volt, es nekem megette a 12-t. Feludules volt amikor a mostani nagy motoros, ketszer akkora teljesitmenyu kocsim csak 10et eszik.
2018. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!