Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.7 Ford Puma után milyen...

1.7 Ford Puma után milyen lenne egy UFO Civic 1.8-as benzinmotorral?

Figyelt kérdés
Vezetési élményben, erőben, nyomatékban szerintetek tudja hozni a Civic azt kis sportosságot, mint a Puma?

2018. okt. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Oszdd el mindkét kocsi súlyát az adott motor teljesítményével (lóerővel), és a kapott számból, következtethetsz rá. Amelyik kisebb, az a jobb, hiszen minél kevesebb kilót kell mozgatnia 1 lóerőnek, annál mozgékonyabb a kocsi.
2018. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Civic pár tizeddel gyorsabb a 0-100-on, végsebességük szinte azonos, viszont a Civic egy modernebb autó, 1.8-ból volt "Sport" felszereltségű, ami egyebek mellett sportfutóművet foglal magába, igy én szinte biztosan ki merem jelenteni, hogy sportosságból és élményből nem csak hogy hozza, de szerintem felül is múlja a Pumát. Nem mellesleg felszereltségben is nagyon jó egy 1.8 sport. Az üléspoziciója szerintem magasabb, de nagyon népszerű, és egyébként megbizható autó. Én egyedül a dizájn találom kivetnivalónak benne mind kivül mind beltérben, de azt nem lehet letagadni, hogy nagyon jó technika maga az autó. Próbálj ki egyet, akkor derül ki, hogy az a te világod-e.
2018. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+ annyival egészitem ki, hogy volt 6-os kézivel a Honda, igy autópályán is el lehet vele közlekedni a nélkül hogy szétforogná magát a motor. (ami mondjuk nem baj, főleg Hondáéknál, de csak kellemesebb 3 ezres fordulaton utazni)
2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez ismernem kéne a Pumát. Viszont volt 1.8 sport Civicem 11 évig, én szerettem. Ez ugye egy szívó benzines, ha haladni akarsz, pörgetni kell, de meg sem kottyan neki, erre van tervezve.
2018. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!