Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holttér tükröt a visszapillant...

Holttér tükröt a visszapillantón hova helyeznétek el?

Figyelt kérdés
Az én oktatómnak a kocsihoz közelebbi oldalon alul (szóval mondjuk bal visszapillantó jobb alsó sarka) volt, de olyat is láttam akinek mondjuk (ha ugyanúgy a bal visszapillantót vesszük) bal felső sarokban vagy bal alsó sarokban volt. Elsősorban a párhuzamos parkolásnál jelentene segítséget nekem. Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Sima autóval történő párhuzamos parkolásnál nincs semmi jelentősége. Lakókocsisok szokták használni egyedül (de még sokszor ők sem). Hogy hova kellene rakni az meg attól függ hogy milyen kivitelű. Van olyan amit utastérben kell elhelyezni, de olyanok is amiket a tükrökre kell felszerelni.
2018. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!