Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elveszett kötelező biztosítási...

Elveszett kötelező biztosítási csekk?

Figyelt kérdés

Nemrég vásárolt autómnál befizettem rendje-módja szerint az első esedékes biztosítási összeget, azonban botor módon a csekket elhagytam valahol(ami igazolná).

Kérdésem:

-igényelhetnék valami igazolást avagy fizessem be a következőt, amit csak áprilistól kéne és akkor már mindegy, hogy hol van a korábbi



2018. okt. 18. 16:08
 1/5 anonim válasza:
Telefonálj a biztosítónak és pár nap alatt küldenek új csekket. Nem para! Én is hagytam már el gázszámlát, semmi baj nem lett belőle. Sok sikert.
2018. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit befizettél, azt nem kell újra befizetni... csekket meg be hagyj el (nem is valószínű, hogy elhagytad, valahol otthon lehet)

Amennyiben nem gond, érdemes befizetni egy összegben az éves dijat, főleg, ha hajlamos vagy elhagyni, elfelejteni...

2018. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólsz a biztosítónak és küldenek igazolást,de ha megállítanak a rendőrök és lekérik az adatokat akkor tudni fogják,hogy van rajta érvényes kötelező.
2018. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tőlem még soha nem kérték a csekket. Elvileg elektronikusan nyilván van tartva, le tudják kérni, ha ellenőrizni akarják.

Vagy besétálsz a biztosítóhoz és adnak igazolást. Ha van az adott biztosítónak on-line ügyfélszolgálata, azon keresztül is meg lehet igényelni. Kinyomtatod, elrakod.

2018. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kiküldik a biztosítási igazolólapot, de a legtöbb biztosítónál le is lehet tölteni és kinyomtatni. De sosem szokták kérni a zsaruk
2018. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!