Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy milyen motort ajánlanátok egy 19 éves csávónak :D 90 kg vagyok, kb 190 cm.

Ha ez számít, nem ültem még motoron úgy, hogy én vezettem, de nem fogok költeni egy simsonra pluszban hogy megtanuljak. Ésszel bármivel meg lehet tanulni.

A kategória mindegy, annyi, hogy ne robogó legyen. (A ráfekvős sportmotorok sem tetszenek annyira :/ )

Hogy mennyiért? Lehetőleg minnél olcsóbban jót. (Ezt úgy értem, hogy van pl egy 125-ös jó állapotú aprilia rx 125 -ös, van belőle 100-300 ezer forintig, meg van belőle 300-700 ezer forintig kb)

A plafon az legyen mondjuk 300-350k

Köszi a válaszokat előre is.



2018. okt. 18. 20:37
 1/5 Mickbro ***** válasza:
hát..tudod ez egy nagyon nehéz kérdés. Azt válaszd ami neked tetszik, ha aprillia rx, akkor az. Az állapot: én 700-ért nem vennék, azért már GSX-r 750-t is kapsz. 100 ért valszeg nagyon lepukkantakat kapsz. Kérdés, h szeretsz-e szerelni, tudsz-e, vagy meg akarsz tanulni, vagy van-e helyed ahol szerelhetsz? Ha, igen. Akkor vehetsz lepukkantabbat is, ha nem, akkor a jobb állapotúak felé orientálódj, ami persze feltételezem drágább.
2018. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van helyem szerelni, van egy tök jó garázsunk. (Annyi, hogy nem fűtött)

Viszont nemtudok szerelni, és legelőször ha meghibásodik valami nemhiszem, hogy tudnám hogy miaz és hogy cseréljem ki.

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Ennyi pénzből amik nagyon jó állapotúak (kb teljesen felújítottak):

Yamaha DT 125, Yamaha XT 125 (4t), aprilia rx 125 és éppenséggel találni lehet Husqvarna WRX 125 öt is.

Picit feljebb lévő kategóriákat pontosan még nem néztem át.

2018. okt. 18. 23:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Most felsorolhatnék nagyon sok motort, de szerintem felesleges.

Annyi, hogy 125 től kb 5-600 ig melyek a legmegbízhatóbb motorok.

Szűkítem a kört, így legalább sok motor kiesik: Enduro, Túra, Cross érdekel.

Supermoto is szuper, de horror áruk van, azt inkább kihagynám :/

2018. okt. 18. 23:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportot (vagy inkább gyorsulásiba tartozik?) azért nem szeretnék mert rá kell hasalni kb a tankra.
2018. okt. 18. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ráhasalni.🙂 De természetesen 190cm-hez jobb egy egyenesebb ülés pozíció. Kezdő motornak tökéletes és megbízható pl. a Hornet v a suzuki gs-k, banditok.

Szerelni nem vészes, csak letöltesz egy manualt és az alap dolgokat pl. Fékek, bowdenek, szűrők, olaj, gyertyák, égők, lánc, stb cseréjét máris megtudod csinálni otthon is.

2018. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!