Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék fent tartani...

Hogyan tudnék fent tartani egy nem használatba lévő autót?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autót, de még nincs meg a jogsim.

Azért szeretném előbb elintézni az autót, mert most van egy ami elég jó árba van és a másik, hogy mire kezembe lesz a jogsi, addigra úgy nézzen ki mint álmaim autója.


A várakozási idő kb. fél év. Ez idő alatt a kocsi épülne és állna kint a szabadban(parkolóban). Nem szeretnék olyan gondokkal foglalkozni, hogy elrohad az egyik küszöb vagy a benzinbe megülepedik a mocsok, vagy a hűtővíz elkezd rozsdásodni stb..


Tippeket, tanácsokat kérnék, hogyan védjem meg.


Én azt találtam ki, hogy leterítek neki egy ponyvát a betonra arra ráállok vele és köré ponyvagarázs, és heti 1x megyek vele pár kört a lakótelepen (vagy nem én hanem pl. tesóm, neki van jogsija) annyira, hogy elérje az üzemihőfokot és utána leállítom vissza a ponyvagarázsba.



2018. okt. 21. 03:57
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

Továbbra sem értem!

Ha most akarsz autót venni, és ha most akarsz jogosítványt szerezni, akkor hogyan és mikor építetted meg álmaid autóját?

Az is érdekes, hogy erről -korábban- hogyan mondhattam én véleményt?


Bizonyára Te átlátod, és el is tudnád magyarázni, de köszönöm, nem érdekel.

Csak nyugodtan, tervezz, vásárolj, építs, vezess!

Sok sikert.

2018. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Elmondtam, hogy nem veszek autót. Le is irtam az okát. Egyébként nem értem miért gátolna engem a jogsi szerzés és az autó vásárlás abban hogy kész legyen a kocsim...


Köszi hello

2018. okt. 22. 23:06
 13/14 anonim válasza:
Kész lett a kocsid?
2019. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem így alakult, de megvettem álmaim autóját és azzal szelem az utakat
2019. dec. 30. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!