Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsiek, nektek hogyan ment a...

Pécsiek, nektek hogyan ment a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Elsőre sikerült?

Ha buktatok, akkor hányszor?


Köztudottan Pécsen az átlagnál magasabb a bukási arány.

Sajnos én mostanában fogok harmadjára nekifutni. Nektek mik a tapasztalataitok?


Külön érdekelne, hogy a vizsgabiztosról mi a véleményetek? Aki megbukott, jogosnak érzi a vizsgabiztos döntését?


Én személy szerint az elsőt jogosnak érzem, a másodikat nem.


F



2018. nov. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre ment, de 99-ben volt, nem mostanában...
2018. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ma voltam először, megbuktam. Teljesen jogos volt a bukta, elbénáztam. A VB normális volt.
2018. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sokan mennek át Pécsről Szekszárdra, ott a sokkal kisebb a bukási arány, és jobban begyakorolhatóak az útvonalak -a város mérete miatt főleg-. Több emberrel vezettem együtt, akik ezért jöttek át, mert jókat hallottak. Persze ehhez az kell, hogy ügyesen vezess, de ha ez megvan, itt biztosan átmész.
2018. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én 27.-én vizsgáztam és a Búzatéri útvonalat húztam vagy akármi is volt az, elsőre átmentem. Nagyon izgultam mielőtt beültem az autóba, de ahogy megláttam a vizsgáztatót, az oktatóm mondta hogy ő kedves, szóval onnantól kezdve minden simán ment! 18/L
2018. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!