Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyjam ott az autósiskolát?...

Hagyjam ott az autósiskolát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
20 óránál járok, és nagyon nem szeretem az oktatómat, de ennél az autósiskolánál csak ő van, nem tudok másikat kérni. Ha elmennék másik iskolába, akkor előről kéne kezdenem a vezetést? Azt se a pénz se az idő miatt nem szeretném. Viszont itt tényleg nem tudom hogy fogok valaha is levizsgázni... Még soha nem mondta, hogy jól csinálok bármit is, pedig nem vagyok olyan béna szerintem, de lassan minden önbizalmamat elveszi. Akkor arról nem is beszélve, hogy cigizik mellettem, hiába mondtam, hogy zavar, és hangosan hallgatja a zenét, ami szintén nagyon zavaró, de már nem is merek szólni miatta. Mindig ordít ha elrontok valamit. Kibírnám, csak az a baj, hogy azt mondta, amég nem megy a forgalom, addig nem fog parkolni tanítani. Amég nem tanít parkolni, addig meg hogy menjek vizsgázni? Csak azt akarná, hogy vegyek plussz órákat és többet fizessek neki? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék, mennyi esélyem van mégis átmenni a vizsgán? Hogy működik ilyenkor egy iskola váltás?

2018. nov. 7. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik az oktató, hagyd ott az autós iskolát. Ha izgulsz, sosem fogsz levizsgázni.
2018. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak már benne van több, mint 100 ezer forintom, nem akarom veszni hagyni :/
2018. nov. 7. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha iskolat váltassz akkor mindenes megmarad és ott folytatod ahol abba hagytad. Van olyan iskola ahol kérnek érte díjat hogy átvegyenek valami pár ezer forint, szerintem hagyd ott veszteni valód nincs, és tegyél panaszt az iskolánál erre a baromra.
2018. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötöttetek szerződést. Olvasd át. Mást nem tudok javasolni, ne haragudj :(
2018. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tőle így nem merem megkérdezni, hogy ilyet lehet-e vagy hogy lehet, mert belegondolok, hogy ha valamiért mégis maradnék, akkor utána milyen lenne a viszony...
2018. nov. 7. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg egy másik autós iskolát ott mindent elmondanak.


Ha átmész másik oktatóhoz ott azért javasolni szokták, hogy 10 órát minimum vezessél akkor is ha jól megy, hogy megszokd azt az autót.


De vannak komoly hibáid amiért azt mondja, hogy nem léptek tovább és gyakorolni kell. Ezt a részét mindenképp beszéljétek át, hogy az ő meglátása szerint milyen hibáid vannak és ha azt tudod akkor jobban tudsz rá figyelni és gyorsabban is fejlődsz.

2018. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha a saját ügyedben nem mersz kérdezni az oktatótól, és nem tisztázod a továbblépés lehetőségeit, akkor mi haszna van az itteni válaszoknak?

Miért nem mondod, hogy zavar a cigaretta, vagy hogy ne ordítson?


"Inkább tűrni a jelen gonoszt, mint ismeretlenek felé sietni?

Ekképp az öntudat, belőlünk mind gyávát csinál..."


(Hamlet)

2018. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy ordít veled? :D Hol vezetsz amúgy?
2018. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kikéred a kartonodat és átballagsz másik autósiskolába... Csodálom, hogy idáig bírtad vele, én az első üvöltözésnél átmentem volna máshova... A parkolás az elég rizikós vizsgán, ha nem tudod, és már bőven gyakoroltatni kellett volna veled. A plusz órák itt fixek, és szerintem a pénzre hajt...
2018. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Lehet ilyet! Legtöbb helyen 10-20 ezret kérnek az átjelentkezésért. Menj be egy szimpi helyre, aztán ott megmondják, mit kell elhoznod az előző helyről. Ha nem akarnák kiadni, akkor fenyegetés ügyvéddel, rendőrrel, hóhérral, Darth Vader-el, stb. Ha még mindig nem, akkor ígéretek beváltása.
2018. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!