Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyjam ott az autósiskolát?...

Hagyjam ott az autósiskolát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
20 óránál járok, és nagyon nem szeretem az oktatómat, de ennél az autósiskolánál csak ő van, nem tudok másikat kérni. Ha elmennék másik iskolába, akkor előről kéne kezdenem a vezetést? Azt se a pénz se az idő miatt nem szeretném. Viszont itt tényleg nem tudom hogy fogok valaha is levizsgázni... Még soha nem mondta, hogy jól csinálok bármit is, pedig nem vagyok olyan béna szerintem, de lassan minden önbizalmamat elveszi. Akkor arról nem is beszélve, hogy cigizik mellettem, hiába mondtam, hogy zavar, és hangosan hallgatja a zenét, ami szintén nagyon zavaró, de már nem is merek szólni miatta. Mindig ordít ha elrontok valamit. Kibírnám, csak az a baj, hogy azt mondta, amég nem megy a forgalom, addig nem fog parkolni tanítani. Amég nem tanít parkolni, addig meg hogy menjek vizsgázni? Csak azt akarná, hogy vegyek plussz órákat és többet fizessek neki? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék, mennyi esélyem van mégis átmenni a vizsgán? Hogy működik ilyenkor egy iskola váltás?

2018. nov. 7. 15:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Általában Csepelen vezetek, és már mindenért ordít, ha túl kis ívben kanyarodok, ha túl nagyban, ha túl gyorsan megyek, ha túl lassan... Azt szokta mondani (kiabálni) hogy ,,kanyarban nem gyorsul az autó" de amikor meg jól csinálom azt észre se veszi.

Most megint voltam, és kérdeztem, hogy ez jobb volt-e mint az előző, azt válaszolta ,,hát mondjuk" aztán még mondta, hogy szedjem össze magam, ebből így nem lesz vizsga. Pedig egyszer se gyorsítottam kanyarban, és mindig visszaváltottam körforgalom előtt, ahogy mondta, de ő ezt észre se vette

Hallottam mástól is, hogy direkt elveszik a tanulók önbizalmát, hogy plussz órákat vegyen ugye plussz pénz az neki... Csak az tart vissza a váltástól, hogy nem tudom mennyi garancia van rá, hogy az új helyen jobb oktatóm lesz, de még így is egyre inkább hajlok afelé

2018. nov. 9. 17:50
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Óbudai lennél tudnék ajanlani egy nagyon jó oktatót,
2018. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!