Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok ember miért vesz 1 millióé...

Sok ember miért vesz 1 millióért egy lelakott bmwt mint pl egy jó állapotú suzukit?

Figyelt kérdés
Oké Suzuki nem olyan nagy név mint a BMW de megbízható és sok sok jó állapotú van. Elismerem egy Swift nem nagy de a legtöbb ember aki megveszi a bmwt nem is azért veszi, mert kell a nagy hely.

#autó #Suzuki #BMW #kocsi #verda #paitka állapot
2018. nov. 8. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5-ös és 8-as leírta.
2018. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az e46-nál inkább az a baj hogy az előző tulaj hanyagsága után kell a legtöbbet költeni rájuk. Nekem volt egy 25i kupém, amit azthiszem 2 millióért vettem. Mivel szerettem így rendberaktam, és ha jó alkatrészekből szeretnéd ezt megvalósítani akkor az drága lesz. Nekem megközelítőleg 1,5millió ment rá, úgy hogy még azért volt 1-2apróbb hibája az autónak.
2018. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért még szerencse, hogy 1 millából van egyép opcióm, is mint lelakott bmw-t vagy suzukit venni.
2018. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert az embereknek vannak igényeik, kényelemre, komfortra, esztétikumra bla bla bla. Ezekből többet nyújt akármelyik 1 milliós prémium, mint egy 15 évvel fiatalabb Swift ( illetve a többi kisautó).


A kényelemért hajlamosak vagyunk beáldozni a racionalitást. De ha mindenki csak racionális és minimalista döntést hozna, akkor milyen qrva unalmas világunk lenne.

2018. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én pl. 6éve mazdát vettem 1millából. Most 2 kollégám Fordot vett ennyiért...
2018. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
En azert veszem meet raj, meg mert buknak ra a a diszkóba
2018. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 imnard ***** válasza:
Az is milyen raj, amikor beáll rajta valami, letilt a pitába, ott állsz meg vele az út szélén. Meg az éjszakai benzint tankolni bele, mert az 5ft-al olcsóbb. Az is milyen raj:))
2018. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na én is ilyen vagyok. Le lehet pontozni, de nem tetszik a suzuki így megvettem a régebbi BMW-t. Nem bántam meg.

BMW-t akartam és nem Suzukit. Hátul kapar, sportosabb és szerintem szebb a formatervezése. Elötte is mindenki ezt magyarázta hogy egy suzukiból sokkal újabbat kapnák ami feltehetően jobban egyben is van. De úgy voltam vele hogy magamnak veszek autót és nem nekik. Nekem kell hogy tetszen. Nem akartam minden reggel úgy beleülni hogy közben az jár a fejemben hogy miért nem vettem a másikat.

És azóta egyszer se jutott eszembe hogy inkább a suzukit kellett volna. Ha te mégis azt vennéd nem nézlek le érte. Te dolgod. De azt nem fogom hagyni hogy bárki beleokoskodjon és megmagyarázza nekem hogy az autó ami mellett döntöttem és boldog vagyok vele miért szarabb választás mint amit ők gondoltak hogy vennem kéne.

Vegyen mindenki azt amit szeretne én úgy vagyok vele.

2018. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!