Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alternatívát ismertek...

Milyen alternatívát ismertek a lenti autómodellekre? (Kis sportkocsik, pl Clio RS, Swift Sport)

Figyelt kérdés

Autó vasárlásán gondolkozom. Használtan vennék. Kis sport(os)kocsik érdekelnek. Prioritásom, hogy legyen legalább 4 üléses, max 2 literes motor, benzines, ár kb 4000€-ig. Megbízható legyen, legyen karaktere, és jó legyen vezetni.


Ami eddig a befutó, az a Swift Sport. Ezen kívül a Clio RS tetszik. Polo GTI, Fabia RS-en is elgondolkoztam, de valamiért azok nem jönnek be. De biztos vagyok venne, hogy van még pár hasonló stílusú autó, ami elkerülte a figyelmem. Ebben kérném segítségeteket, hogy mondjatok alternatívákat, ami szerintetek jó lehet a fenti feltételekkel. Köszönöm.



2018. nov. 8. 23:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Ja a Fiat coupe tényleg jó.... a 150 lovas 20V is már megy mint a barom a 190 lovas turbós meg már állat.


Azzal az autóval egy baj van, hogy a hátulja iszonyat ronda :S

2018. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9: kösz :)


10: akkor szerinted mi karakteres autó 4000-ért, ami egy kicsit családbarát is?


A régi autóhoz nem feltétlenül olcsóbbak az alkatrészek, mert már valószinűleg nem gyártják, nehezebb szerezni, és a Renault 5 Turbo egy ritkaság, ami szintén nem teszi olcsóbbá az alkatrészeket.


Renault 5 Turboból 3576-ot gyártottak, és az az autó majdnem 40 éves. Szép, vonzó, de nem kellene. Egy 40 éves technika sosem lesz olyan megbízható, mint egy 10-15 éves.

2018. nov. 9. 22:22
 13/15 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy minden autóba kell invesztálni valamennyit. De pl egy Suzuki Swift Sport, VW Golf vagy Polo fenntartása több10x olcsóbb, mint egy Tesla Model S-é, vagy egy Ferrari 488GTB-é, vagy egy BMW 750Li-é. És nekem ez nem mindegy. Van egy keretem, amibe szeretnék beleférni. Szeretem az autókat, de nem azért járok dolgozni, hogy fenn tudjam tartani az autómat, amivel dolgozni járhatok. Azért kell az autó, hogy eljussak vele munkába, meg úgy általában A-ból B-be, és azért kell kicsit sportosabb, mert szeretek vezetni, és ezt az A-ból B-be jutást ha lehet, akkor vigyorral a képemen szeretném megtenni.
2018. nov. 9. 22:29
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

Hogy bajmentes legyen az autód alapszervízre éves szinten 1000 euró fogsz költeni a suzukinál.

Nyomni akarod neki, így kb 8 ezrenként olajcsere, meg a többi finomság. Gyertyák, váltóolaj, fékek.

És ezen felül, ha bedöglik valami.

Aki ilyen autót vett, az mind meghajtota.

2018. nov. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Civic Type R lett végül :)
2019. aug. 2. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!