Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek alapján szerintetek mi...

Ezek alapján szerintetek mi baja az autómnak?

Figyelt kérdés

Elkezdte "inni" a hűtővizet. Olyan 1000 kilométerenként már elkezdi jelezni hogy rá kell töltenem egy kicsit kb 7 hónapja van meg a kocsi, Opel H astra 12 éves. Ezalatt egy 1,5 literes desztvíz már elment bele.


Elkezdett motorhibát jelezni a műszerfal, azonnal vittem szerelőhöz.


Olyan mintha hengerfejes lenne, el is vittem a szerelőhöz, kicserélt valami csövet ami szét volt rohadva, azóta nem jelezi a műszerfali motorhibát, de mondta hogy nem talált így konkrétan arra utaló jelet, kezdjük el használni nagy üzemben hogy jön-e ki valami.


Azóta megint issza a vizet mentünk vele vagy ezer km-t és ma jelezte hogy már rá kellene tölteni a hűtőfolyadékra kicsit.


Szerintetek mi lehet? Hogy tudom én magam esetleg megnézni, hogy hengerfejes-e?



2018. nov. 14. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hengerfejes, annak nem csak a vízfogyás a tünete, sokszor le volt írva itt is, a neten máshol is. Ezt ki tudod keresni.

Viszont simán lehet, hogy valahol engedi a vizet minimálisan, lehet csak melegen. Amit baromi nehéz megtalálni. Át kell nézni tüzetesen a motort, a csövek környékén kifolyó víz és annak elpárolgása utáni nyomokat keresve

2018. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!