Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 1.5 millió ft-ért autót...

Ha 1.5 millió ft-ért autót vennél?

Figyelt kérdés

Mit választanál?

Nem kell nagynak lennie, de 4 felnőtt kényelmesen férjen el.

Ne legyen kombi, de azért lehessen a csomagtartóba pakolni

Mindenképp benzines legyen, de nem kell hatalmas motor 60%-ban városban lenne használva, de ez is egy kisebb nyugis város messze a fővárostól viszont azért legyen is benne erő, az autópálya tempót bírja kényelmesen



2018. nov. 16. 15:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi, hogy 1,5 milliót nem adnék egy ilyen idős autóért, max 10 évesért. Túl öreg, túl sok a hibalehetőség és drága a szervíz. Akinek csak ennyi pénze van autóra, annak legalábbis drága lesz a szervíz.
2018. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Autószerelő szemmel furcsa ezt olvasni. Egy 10 éves benzinesben jóval több hibalehetőség van, mint egy 1 ilyen idős bmw-ben. 2009 körül már bőven benne voltunk a változó szívócsőhosszúságú, közvetlen befecskendezéses, kisturbós, vezérműlánc szaggatós motorok korszakában. Ha tudod mit veszel motorkód alapján, nincs baj, de könnyű befürödni.

Ha ebből a korszakból kéne választanom, akkor Astra H 1.6 vagy valami Renault 1.6 16V.

2018. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Hagyd rá. Sose volt tapasztalata se BMW-vel, csak az internetről bemagolt sablon hülyeségeket mondja. 15-20 éves autó már ez, de hasonló kategóriában csak ugyan ilyenek vannak ebben az árban.

Az meg hogy drága az alkatrész egy fszság. Nálunk népautó a régi BMW. Interneten olcsón meg lehet kapni mindent.

Hátsó lámpa párt múltkor 5 ezerből cseréltem a kettőt.


Meg vicc azt hinni hogy csaka bmw-t hajthatták rommá. Ami régi azzal mentek sokat. Ilyen egyszerű. Át kell nézni mit veszel, mindegy mit veszel. Nehogy azt hidd hogy egymillió körül hibátlan japánt kapsz ami hibátlan is marad. Összességében kb ugyan azt kapod. Kinek mi jön be.


Én is a bömöst vettem. Azóta is hallgatom a "drága szervíz! Szét fog esni. Ingyen se kéne" baromságokat olyan emberektől akiknek a facebook kommentszekción kívül 0 tapasztalatuk van vele. De eddig én költöttem ismerősök közül rá a legkevesebbet. Fékbetétet kellett cserélni. Egyik lámpa repedt volt, rádióban biztosítékot kellett cserélni és természetesen az olajcserék.

Ha nem tetszik valami teljesen rendben van. De nulla tapasztalattal sztereotípiák alapján észt osztani, mert haverok azt mondták hogy úgy van, azt nem kell.

2018. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy el kell ismerni hogy sokat eszik. De ennyi a negatívum. Családba és barátok között volt fiatalabb és japán is. Mindegyik szervizes volt. Mindegyiknél kellett otthagyni pénzt. Ennél se volt drágább.
2018. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
Jah akkor vegyétek a lakótelepek álomautóját, az való nektek. Én jobban szeretem, hogy az enyémben még 1800 kilométer van, nem 500 ezer 😂
2018. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor áruld el melyik autóban van 1800 kilóméter másfél millió forintos értékig bezárólag. Mert csak azt tudtuk meg hogy mi szar szerinted. De hogy szerinted mi az ideális ahoz nem jutottunk közelebb.
2018. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Az első válasz is az enyém. Kispénzűeknek inkább egy ilyet érdemes venni, ez talán kevésbé terheli meg a pénztárcájukat.
2018. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nekem egy Ford Focus ugrott be.
2018. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 17, ebben igazad van. De egy kombi H Astra, mondjuk nyáron klímával, 4 személlyel, emelkedőn nem a legnyerőbb párosítás az 1.4-es motorral. Iszonyat lomha vele alapból is.

Ezért írtam inkább az 1.6-ost. Abból is a 2007 utáni változó szelepvezérléses XER motorral. (Valamint írta is a kérdező, hogy nem szeretne kombit...)

2018. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nah csatlakozok akkor en is. En a H Astrarol irnek, mert felmerult ez is.

Haverom kicsivel tobb mint fel eve vett egy H Astra 1,6 benzinest. Hat amit azota szenved vele ne tudjatok meg. Lehet jobban jart volna egy idosebb Audi, BMW vagy egyeb autoval. 180 ezer VALOS km-rel vette, ami egy benzinesnel nem sok egyaltalan szerintem. Elotte egy tulaja volt, markaszervizbe hordtak, megvan rola minden papir, mindent idoben megkapott. Ahogy megvette Vezerles csere, egy ket kopo alkatresz. Na de azota... Elkezdte enni az olajat, ez ment szet benne, az ment szet, kipufogo, elektronikai hibak stb... Kb felmillional jar mar szinte. Ennyit egy 20 eves BMW-re nem kell kolteni.

2019. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!