Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 1.5 millió ft-ért autót...

Ha 1.5 millió ft-ért autót vennél?

Figyelt kérdés

Mit választanál?

Nem kell nagynak lennie, de 4 felnőtt kényelmesen férjen el.

Ne legyen kombi, de azért lehessen a csomagtartóba pakolni

Mindenképp benzines legyen, de nem kell hatalmas motor 60%-ban városban lenne használva, de ez is egy kisebb nyugis város messze a fővárostól viszont azért legyen is benne erő, az autópálya tempót bírja kényelmesen



2018. nov. 16. 15:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Ja es nem vagyok autoszerelo, de ket dologban biztos vagyok. Ketfele autot erdemes megvenni: vagy egy 15-20 eves koruli olcso, de nagyon jo allapotu hasznalt japan/nemet szivobenzinest, vagy egy zsir uj 0 km-es japan benzinest. Ujonnan nemetbol nem sok meggyozo benzines van. Opel 1,4 T-t dicserik, VW 1,4 tsi-tol felnek, meg az osszes tsi-tol, BMW, Merci stb benzinesekez meg nem ismerem, meg eleve azok dragak ujonnan es sok az ertekvesztes. De hasznaltan 5-10 eves autokat nem erdemes venni szerintem. Bonyolultabb megoldasok vannak benne, mint a 15-20 evesekbe, de garancia meg mar nincs ra, igy a szervize dragabb, mert ujabb. En penz fuggvenyeben vagy 4,5 millio korul egy uj benzines (foleg Suzuki Vitara) vagy 1 millio alatt kicsivel egy nagyon jo allapotu japan/nemet.
2019. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Végül egy 1.6-os 2015-ös Vitara lett Gl plusz felszereltségi szinttel.:)

Igaz, bőven a kérdésben szereplő összegnél, de remélem 10 év múlva is büszke tulaja leszek.. Eddig nagyon imádom bár nem nehéz, hisz elötte egy ezres Swiftem volt az ezred forduló elötti utolsó évekből.

Köszönöm viszont mindenkinek a választ!

2019. jan. 14. 22:12
 23/24 anonim ***** válasza:

Vw passát 2.0 pd tdi

En 1.8 ert vettem egy patikat 180 ezer km el

1.5 veszel 2005 ösőt 250 ezerel.

2019. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem rossz az a Vitara. Kollégámnak is ilyen van, szintén 1.6-os szívó motorral. Belül nekem kissé puritán. Még fiatal autót vettél (talán még gyári garanciális is?), sok minden nem tud elromlani benne. Ha vigyázol rá, valószínűleg sok évig nem lesz vele gond.
2019. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!