Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok-fiúk! Mely autókat...

Lányok-fiúk! Mely autókat tartjátok olyan szépnek, melyeket meg is néztek? (5-6 millió forintig és maximum 12 éves korig)

Figyelt kérdés
Az már csak hab lenne a tortán, ha megbízható is lenne, mint pl. egy Lexus LS600h, de attól tartok azt nem nő, még férfi sem veszi észre - tisztára mint egy unalmas Audit, vagy formátlan tégla BMW-t...

2018. nov. 18. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amerikai autókat nézz, ennyiért egy korábbi Mustangot, Camarot is lehet kapni.

Más márkákat nem szép leszólni, mindenkinek más az izlése.

2018. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

2006 utáni Alfa Romeo Brera esetleg, 3-4 millió Forintért lehet találni használtan.

Matt sötét-szürke változatban szerintem lenyűgöző, sőt egyenesen brutális látványt nyújt, főleg ízlésesen elhelyezett LED nappali menetjelző fénnyel. Vezetni jó élmény, de mondjuk nincs az élmezőnyben. Elektronikával szoktak gondok lenni az Alfáknál.

UI.: nagyon nem értek egyet azokkal, akik ennyire lenézik a kérdést és sértegetik a kiíróját. Szerintem teljesen természetes szép autóra vágyni, amit megnéznek az emberek -- akárcsak egy szép, rendezett házra/lakásra. Ne abból induljunk ki, hogy mindenki nettó 100.000-es bérrabszolga, és hogy egy 600.000 Forintos 15 éves roncsnál többre vágyni olyan egetrengető luxus lenne...

2018. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kis takonypóc, nem tudtam, hogy egy gyerek vagy. Bár a kérdés színvonala árulkodó. Töltsd le egy szép matchbox képét, azzal majd tudsz villogni a veled egy értelmi szinten lévő kislányoknak.

38N

2018. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Porsche 911, Nissan 350-370Z, Audi TTS, Mercedes SL
2018. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amiket megnézek, azok nem 5-6 millióba kerülnek. Szorozd meg inkább 10-20-szal a kis összegedet.
2018. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez (közvetlenül előttem lévő válasz) nem igaz. Én sokszor megbámulok gyönyörű autókat, és sokszor kiderül, hogy akár 2-3 millióért is kapni használtan, jó állapotban.

Egy autó árát csak részben befolyásolja a külső, én pár éve láttam egy... hát nem tudom mi volt, egy xenon-projektoros, 2-személyes Toyota sportautó volt, agresszív sportos elsővel, ülések mögötti motorral, nagy könnyűfém-felnikkel és gyönyörű fényezéssel.

Én simán rámondtam volna, hogy ez 15 millió biztosan van, csak jóval közelebbről tűnt fel hogy egy 2001-es járgányról van szó 1.2 millióért. Szóval csalóka lehet.

2018. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!