Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik nyári gumi a jobb ez a...

Melyik nyári gumi a jobb ez a 2 közül?

Figyelt kérdés
Lassan tervezem a nyári gumik megvásárlását. 2 féle tetszik ami árban és minőségben is úgy gondolom jó lehet. 205/45/17 méretről van szó. Az első Toyo CF2 Proxes. 20e ft/db körüli átban mozog. C és B értékeléssel hirdetik üzemanyag használat és vizes utat tekintve, 70db zaj. A másik verzió a Sava Intensa UHP C, A, 66db értékeket írnak róla. Az ára 22e ft/db mozog. Mennyire igazak ezek a feltüntetett értékek? Köztudott, hogy a Toyo egy elismert márka, versenygumikat is gyártanak. Sava nem túl ismert márka de elég jókat írnak róla. Van valakinek tapasztalata valamelyik gumival? Esetleg meghallgatok más alternatívát is ebben az árkategóriában. Köszi előre is.

2018. nov. 25. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sava egy budget gumi, szerintem a Toyo se egy jó gumi. Nekem Hankook Ventus Prime3 van. Ez egy arany középút. Nem a legócskább, de megfizethető és jó. Egész jók a tesztjei.
2018. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Amit te R17-ben megveszel 20 eFt-ért, az gagyi kategória!


Ennyiért az én 185/65 R15-ös gumimat tudom lecserélni jó minőségűre.

[link]

2018. nov. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: Szerencsére a kérdező nyári gumit akar venni.



Egyébként ilyen kategóriában én Barum-ot vennék. Volt már több szett különböző méretben több autón is. Abszolút elégedett vagyok.

2018. nov. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő alsó kategória. 80 vagy 100 egy szett, én azzal úgy vagyok, hogy már majdnem mindegy. De akkor normális, minőségi gumim van, ami a következő 6-7 évben jól tapad.
2018. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek gagyi gumik, olvasgass Adac teszteket.
2018. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan azt nem értik meg, hogy minél olcsóbb egy gumi, annál korábban keményedik!

Egy 6 éves michelin gumival nyugodtan mehetsz.

6 éves himi-humi gumival simán eltaknyolsz.

2018. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

TOYO 205/45R17 88V CF2 Proxes XL nyári személy

Első szezon:

Száraz úton szuper, nedvesen B helyett hát nem is tudom...


ADAC teszt szerint kapta meg most a téli gumikat és volt szerencsém már hóba próbálni. Felgyorsítva,fékbe taposva jobban szerepelt hidegbe latyakos úton a téli mint a nyári nyáron nedves aszfalton. Következő szezonra én már nem rakatom fel,mert nálam ott bukott el ahol igen is nagyon számít ..tehát amikor tövig tapossa az ember a féket

2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szolovjov ***** válasza:
90-es tempóra bármi megteszi. Nekem Matador van. Semmi baj vele.
2018. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak éppen nem mindegy, hogy 35 méteren állsz meg vagy 30-on.
2018. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!