Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet nyújtott egykézzel...

Hogy lehet nyújtott egykézzel keresztfogàsban vezetni?

Figyelt kérdés
Annyi mindenkit làtok, főleg premium autokban hogy így vezet. BAL kéz keresztben a kormány jobb tetején szögegyenes karral. Így kényelmes, tàmaszt ad?Komolyan nem értem, valaki magyarázza már el.
2018. nov. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mintha nem keresztben fognád. Nem erőből kell kormányozni az autót. Persze, így nem lehet indexelni, meg 0,3 másodperc alatt kikerülni egy szarvast, stb, de a legtöbb dolgot én is meg tudom csinálni ezzel a keresztfogással, kanyarodni is tudok így. Néha kényelmes. Nemcsak prémium autóban.
2018. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sztem ez ilyen vaganykodos vezetes.

Karóra látszódjon, ha van kar akkor az is..

2018. nov. 29. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kényelmes, de sokan vagányságból. Egy ideje kevesebb forgatás kell a teljes kanyarodáshoz is így nem kell keresztbe nyúlkálni.
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alacsonyak, és csak így érik el a kormányt.
2018. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!