Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baj a benzin-gázos autókkal?

Mi a baj a benzin-gázos autókkal?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. 8 évig volt gázos autóm, nagyon sokat spóroltam vele. Néha fel kell újítatni pár ezer forintért, egyéb karbantartást nem igényel.
2018. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ismerősöm régi opel vectráját vezettem még régebben.

Faluban nem kapcsoltam át, ott benzinnel ment de főúton vagy autópályán egy gombnyomás és gázzal ment, semmi különöset nem éreztem :)


Állítólag lehet vele spórolni rendesen.

2018. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Elég gáz. Ja és nekem ingyen sem kéne gázos autó.
2018. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs vele. Sokan felnek tole
2018. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A gàzos autókkal? Semmi.. Az őket szerelőkkel annàl inkàbb. Sajnos kevés az igazàn jó szerelő, a legtöbb csak àllìtgatja össze-vissza.
2018. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha bajnak lehet ezeket leírni, akkor: Nincs csomagtartód, nem minden kúton tudsz tankolni gázt, benzines üzemben többet fog enni, illetve kevés az olyan szerelő aki ért is hozzá, nem csak mondja.
2018. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a csomi? Pòtkeréktartàlyról hallottàl-e már?:)

Sok a benzines fogyasztás? Ha a benzines rendszer okés, akkor nem!

A szerelökről egy véleményen vagyunk! ;)

2018. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Igen hallottam már róla, de ezeken a jó magyar utakon a pótkereket nem szívesen hagynám otthon.
2018. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan otthon lehet hagyni a pótkereket. Sok autóhoz már csak defekt sprayt adnak pótkerék helyett. Meg amúgy is utoljára 1997-ben volt defektem, akkor is azért, mert kiszúrta valaki a gumimat egy parkolóban.
2018. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért az erős szerencse, hogy neked 97-ben volt defekted :D nekem meg az elmúlt évben 3x is sikerült csavart összeszednem az úton...ebből csak egyet úsztam meg, mert épp nem érte át a gumit. sajnos nemsokból tart egy csavart vagy szöget elkapni, és akkor kellemetlen. de amúgy igen, defektjavító kevesebbet foglal és talán segít.
2018. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!