Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsett hol végeznek, ha...

Borosta2 kérdése:

Pécsett hol végeznek, ha egyáltalán végeznek teljesítmény és nyomaték mérést?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk, mivel jelenleg vettem egy használt autót, de úgy érzem, hogy nem húz egyenletesen szeretném megvizsgáltatni, valamint kíváncsi vagyok, hogy gyári adataiból mit veszített, csak nem találtam még sehol a környéken olyan szervízt, ahol erre mód lenne.

2018. dec. 2. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Világ életemben pécsi voltam, de bevallom sosem volt még erre igényem. Úgy tudom nem egy olcsó mulatság egy ilyen mérés, megkérik az árát.
2018. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem volt már szerencsém pesten néhány éve egy toyota celicát mérettem, mert a vvti rendszer miatt nem igazán akartam tippelgetni és úgy belenyúlni, hogy csak érzésre veszem a dolgot, akkor talán 12 ezer forintot fizetem ki a mérésre, de abban az esetben megtérült, mert egy kisebb keresgélés után egy bagatel dolog oldotta meg a problémát, mondhatni rengeteget spóroltam vele, persze egy egyszerűbb rendszernél inkább belenyúltam volna próba cseresznye alapon
2018. dec. 2. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nem sok, annyit tényleg megér. Ennél jóval többet hallottam rá, de akkor lehet hogy rosszul. Nekem két autóm van. Egy 160 lóerős amit újonnan vettem, ezért elhiszem a gyártónak, hogy ennyit tud. Relatív nem is megy rosszul. És van egy 101 lóerős is, aminek a második tulaja vagyok. De nem érzem azt az 59 lóerő különbséget, szerintem ez is majdnem olyan jól megy. Tömegre kb azonos a két autó. Ezt azért is furcsállom, mert fórumokon sokan szidják ezt a 101 lóerős típust, hogy milyen lomha. Ezért nem tartom kizártnak, hogy az előző tulaj belepiszkált a motorvezérlőbe és az a 101Le inkább 130-140 körül lehet a valóságban. Csak kíváncsiságból megméretném. 10-12eFt-ot nem sajnálnék rá én se.
2018. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!