Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Töltéslevezetőnek lánc autóra?

Töltéslevezetőnek lánc autóra?

Figyelt kérdés

Mostanában - gondolom a téli öltözék miatt - egyre többet fordul elő, hogy megráz az autó. Ezért arra gondoltam, tennék rá töltéslevezetőt.


A probléma az, hogy Unixban és Bárdiban is kerestem töltéslevezető gumit autóra, de hiába. Unixnál személyesen is érdeklődtem, nem forgalmaznak ilyet.


Van itthon viszont egy hosszabb láncom, kisebb láncszemekből, nem ilyen hajóláncra kell gondolni. Abból ha vágok egy megfelelő hosszúságút és önmetsző csavarral odarögzítem valahova az alvázhoz, az jó lehet?

(Régebben látam teherautókon vastagabb verziót, autóra szerintem elég lenne ez a kisebb szemű is.)


Ez jó megoldás lehet?



2018. dec. 7. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hozzányúlás előtt megkoppintottam az autót behajlított mutatóujjal, az a finom ütésérzés teljesen elvette a rázásérzést.
2018. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaj, csak azt ne...vizsgán szólnak is érte.


keress valami más megoldást.

2018. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utoljára 35 éve az orosz katonai teherautókon láttam ilyen csörömpölő láncot :)
2018. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A ruhádon változtass, mert te töltődsz fel statikusan.

Én ha tennék egy bowden darabot fogatnék fel ami leér.

2018. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A bowdenes megoldást észben tartom, mert közben én is rájöttem, hogy kopni fog a cucc rendesen, és nem poén, ha a mögöttem haladó pályán egy láncszemet kap a szélvédőjébe 130-nál.
2018. dec. 8. 08:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A bowden jobb mint a lánc.
2018. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az autó is egy potenciál meg te is és az út is, tehát ha láncot teszel a kocsira akkor csak a kocsi és az út között lesz kiegyenlítődve a potenciál ha te más potenciálon vagy ugyan úgy meg fog bas zni mint előtte magadat és az autót kell egy potenciálra hozni ami úgy oldható meg hogy hozzá érsz egy fém alkatrészhez pl kaszni
2018. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!