Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 2.5 Busso jó...

Alfa Romeo 156 2.5 Busso jó választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autóvásárlás előtt állok, és egy Alfa 156-osra esett a választás ami 2.5 v6-os busso motorral van szerelve. Kérdésem az lenne, hogy megbízható ez az autó, nem lennének vele gondok? Fogyasztással tisztában vagyok. A keretem 1.4millió körül lenne rá, persze plusz az átírás stb. Ennyiért lehet kifogni jót amivel nem lesz baj? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 7. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Busso egy kiváló technika, előde már 40 éve is létezett. Próbálj kifogni egy vezetett könyvest, vagy egy jobb állapotút alfás facebook csoportból. Ott van is fent pár eladó.
2018. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz nagy a választék a bussokból. Amúgy a motor zseniális, csak ugye az autó többi része egy folyamatos szívás lesz. Futómű, elektromos berendezések, mindig. Ha viszont Alfázni akarsz, akkor remek élményed lesz, amikor éppen megy az autód. De imádni fogod és van, akinek ez a fontos. Rozsdára, kaszni álapotára s vásárlásnál figyelj. Két olasz autó, van, mielőtt valaki mást lát bele az írásomba.
2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vásárlásnak megpróbálok majd mindenre odafigyelni.
2018. dec. 8. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt alfám csak kollégának 156os. 25k kilométert bírt ki a motorja megbontás nélkül. Kollegina megnyilvánulása a konszertárs puntóról: Nem tudom mit csinálok evvel a xarral ha lejár róla a garancia. Tinédzser alfa hajrá!
2018. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.4ért kapsz egy lepukkant swiftet. Alfa újonnan egy kalap xar. Képzelem milyen lehet tizenévesen.
2018. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

// első vagyok //

Alfát hajtok 2008 óta, eddig csak olajat, tömítéseket cseréltem. 1.6 Twin Spark 146ost használok mindennapra, de van mellé egy szabadidős 2.5 v6 busso GTV-m :D (GTV-nek a főbb baja, de ha egyszer kész...)

2018. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen autóm van. 18 éves. Gondos tulajtól vettem, ezért nem igényel több törődést, mint hasonló korú társai. Mivel nem fiatal autók, természetesen akadnak meghibásodások, de ez bármely típusra igaz. Alaposan meg kell nézni a választékot, ami nem igazán bőséges. Alfaamore oldalt ajánlom. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, sőt... :)

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

2018. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még van pár hónapom autóválasztás előtt, ezért még jól körbenézek a neten stb. Ha mégis alfára esne a választás akkor nagyon alaposan átnézetem! :)
2018. dec. 12. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
A Busso Motort a világ legszebb hangú hathengeresének választották mely még kinézetre is szép. Kevés autó van aminek szép a motorja. És akkor ezek tudatában itt egyesek swifteket emlegetnek?
2018. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!