Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék jogosítványt de...

Szeretnék jogosítványt de ezért tartok is tőle?

Figyelt kérdés

19 vagyok és januártól elszeretném kezdeni a B kategóriás jogosítványt.Eléggé szeretném hiszen rengeteg előnye van és szinte mindenkinek van is.De tartok is tőle mivel valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni magam autóvezetés közben.Attól is félek hogy balesetet okozok vagy szenvedek.Megtanulni minden szabályt és vezetés technikai dolgot és azokat forgalomban városban valós helyzetben alkalmazni.De még ha csodás módon mindent jól is csinálnék attól még ez nem garancia arra hogy más is így tesz.A másik dolog pedig hogy sok helyről hallottam, olvastam hogy az oktatók többsége számomra elég ellenszenves módon álla a vezetésoktatáshoz.Vagyis feszültek ,kiabálnak a tanulóval vagy végig telefonálgatnak vezetés közben ,10-15 perceket lecsalnak Lényegében túlvállalják magukat is csak hogy minél több pénz jöjjön be. Nem tudom hogyan tanulnám meg hogy ha bizonytalanságom mellé még egy ilyen oktatóhoz is kerülnék.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Volt aki hasonló helyzetben volt?


2018. dec. 9. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a legrosszabb ha félsz! én kismotorral jártam sokáig és mikkor a B-t raktam annyira rutinos voltam hogy nem én tartottam fel a forgalmat hanem minket tartottak fel néha a többiek, örült is nekem az oktató
2018. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz.

Vagy vállalod a kockázatot, vagy nem lesz jogsid és buszozol. Ilyen egyszerű.

2018. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hovarju ***** válasza:

Meg akarsz tanulni vezetni?

Akkor kérdezgesd a barátaidat ki hol tanult és mi a véleménye róla. Válaszd azt az iskolát és oktatót, aki az elmondások alapján szimpatikus.


Nem baj, ha még nem tudsz semmit, azért van az oktató, hogy megtanítson kezelni az autót.

És csak azért nem megtanulni, -"mert mi van, ha baj lesz"- legalább annyira felesleges, mint azon aggódni, hogy ha elindulsz gyalog vagy tömegközlekedéssel valahová baleset fog érni.


Szóval, ha szeretnél megtanulni vezetni, iratkozz be egy suliba.

2018. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!