Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek úgy új autót, hogy...

Vennétek úgy új autót, hogy nem garázsban, hanem az utcán tudnál csak vele parkolni?

Figyelt kérdés

Ha számít, akkor 6-8 millió forint környékén.

Ha nem, akkor miért nem?



2018. dec. 10. 00:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem !!!!
2018. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LeniDavisJr ***** válasza:
47%
Rohadtul megeszi az időjárás a kocsit. Másrészről éjszaka bármi történhet vele az utcán. Megrongálják, belehajtanak, ellopják stb.
2018. dec. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az időjárástól félek én is elsősorban.

Ellopni egy használtat is ellopnak, de annak nyilván nem csökken annyira napról napra az értéke, az időjárási megpróbáltatásoktól.

2018. dec. 10. 07:08
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Ellopás ellen :pajzs, kidőlt fa esetén : casco, rongálás, egyéb gyöketek ellen 360fokos fedélzeti kamera. Garázst is feltörhetik..


Én mem vennék új autót, de ez az én rögeszmém (meg pénzem sincs, DE Ha LENNE SEM:) ), természetesen az új mindig jobb. 200 ezer forintos autóm van. :D véleményem nem nagyon számít.

2018. dec. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ami necces az az időjárás. Én inkább használtam vennék ilyen esetben, és gyüjtenék egy garázsra.
2018. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Pont az időjárástól nem kell félni.

Talán a jégeső árt neki de más nem.

Az se jó egy autónak ha vizesen beállsz egy fűtetlen zárt garázsba és ott rohad.

Ellopni , meghúzni, össze törni bárhol és bármikor lehet.

Amikor munkába, bevásárolni vagy csak közlekedsz vele is.

2018. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A garázzsal nem az ár a baja, hanem, hogy ahol lakom, ott nincsenek a közvetlen közelben lakások. Annak meg nem látom értelmét, hogy ha pl boltba megyek, akkor többet sétáljak a garázsig, mint a boltig...

Nagy valószínűséggel marad a használt autó.

2018. dec. 10. 07:25
 8/19 A kérdező kommentje:
Na, akkor azért mégis keverednek a vélemények... :)
2018. dec. 10. 07:25
 9/19 anonim ***** válasza:
8 millaert, ha panelban lakok ???
2018. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Beviz Elek ***** válasza:
52%

Én semmiképp sem vennék új autót.


Új autó vásárlásánál sok pénzt buksz az első években. Ennyit nem ér hogy én finghassak bele először

Én többször is meggondolom hogy hova teszem a pénzem, nem én akarok lenni aki az új autón felfedezi az esetlegesen drága típushibákat. Használják pár évig, ha valamelyik típusról kiderül hogy jó, megbízható autó, akkor majd megveszem használtan.

2018. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!