Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik minden reggel a dugóban...

Feketeruhasember kérdése:

Akik minden reggel a dugóban araszolnak azok miért nem indulnak korábban hogy ne legyenek benne vagy ne adj isten tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Mivel mindenki magából indul ki így én is, ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés.


Nyilván azokra gondolok akik minden nap autóval járnak ugyanazon az útvonalon megszokásból minden reggel.

Jobbnak tartjátok a dugóban egy órát araszolni mint a tömegközlekedés?(Tudom az is áll ha akkora a forgalom, de a villamos pl tök gyors és a busz is gyorsabban halad a buszsávban.)

-És miért nem indulnak el pont annyival korábban hogy elkerüljék a dugot? Tudom hogy sokan megteszik ezt(én is) de itt azokra gondolok akiket minden egyes reggel látok a dugóban araszolni ugyanabban a lehetetlen időpontban.


2018. dec. 11. 23:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Mint említettem, minden autósnak megvan a maga indoka, hogy neki, csak neki és kizárólag neki miért kell autóban ülnie. Az összes többi hülye ráérne tömegközlekedni, de neki, csak neki és kizárólag neki autóval kell járnia, mert nincs más megoldás.
2018. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha a dugot el akarod kerulni akkor sokszor orakkal korabban kellene indulni.

Mi szerencsere kozel vagyunk a munkahelyhez, igy napkozben 10 perc, koran reggel 5 perc autoval.


Kulfoldon elunk es itt az emberek 9re mennek dolgozni altalaban ha irodan dolgoznak, marpedig a belvaros kornyeken sok irodahaz van es nagy cegek.

A forgalom mar reggel 7kor eleg nagy es 10ig tuti hogy tart. Ha pl normal esetben 30 perc a munkahelye az embernek, dugoban 1 ora, akkor 8kor kell elindulni hogy 9re beerjen. Ha 7 elott indulna hogy elkerulje a nagy forgalmat akkor meg nagyon koran beerne es varhat eleg sokat a munkakezdesig.

A dugo az nem fel oraig tart...

Tomegkozlekedes itt nem nagyon van es csak a nagyon szegenyek hasznaljak mert amugy autoja mindenkinek van.

2018. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Budapestre kell a behajtási díj. Remélem lesz
2018. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 D. Brasco ***** válasza:
60%
Nyugalom emberek....nincs itt semmi látnivaló....csupán a napi szokásos világmegváltó kérdést olvashatjátok!
2018. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ezt már az emberek az anya tejjel szívják magukba.

Azzal kezdik hogy hát vizsgázz le , legyen jogosítványod és majd milyen jó lesz, mennyivel könnyebb az autós élete. Aztán meg ha meg van a jogsi, hát gyakorolni kell még most , nehogy kiess belőle.

Ezért a legjobb ha veszel egy autót és azon gyakorolsz, használod mindenhová.

És kész.

Megvan a dugó, mint már írták előttem mindenki csak magára gondol , csak ő a fontos.

Volt már itt olyan kérdés hogy valaki azt kérdezte, írta hogy neki nem megy az autóvezetés és mit javasolnak neki.

Erre szinte mindenki azt írta hogy nehogy már , ha másnak sikerül akkor neked miért ne. Talán én voltam az aki azt javasolta hogy nme fontos jogosítvány és autó mindenkinek. Na leis lettem pontozva ezért.

Úgy hogy ez az autózás egy össz népi hülye társasjáték és mindenki fél hogy ebből ki marad.

Mert ha valaki ebből ki akar maradni, azt a többi leszólja, lenézi szó szerint.

2018. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Különben teljesen felesleges foglalkozni ezzel a dugó dologgal,már rég óta ez van,és ez is lesz mindig,sőt egyre élhetetlenebb lesz Budapest.

Már lassan ott tartunk,hogy max.éjszaka kellős közepén nincs talán dugó.

Budapest épületeit útjait utcáit az 1800-as évek-ben,1900-as évek elején tervezték,amikor még nem is álmodtak az emberek arról,hogy egyszer lesz autó,és ilyen sok.Már szinte a 80-as évektől egyre nehezebb az autózás a fővárosban.

2018. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy nem indultak el korábban, beleszámolva a dugót? Gondolod, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?

"És miért nem indulnak el pont annyival korábban hogy elkerüljék a dugot"

Gondolom fogalmad sincs arról, hogy mi az a dugó, valamiféle természeti jelenségnek gondolhatod, ami bizonyos napszakokban magától felbukkan.

2018. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
El lehet indulni korábban, amikor nincsen még akkora forgalom. Én el tudok.
2018. dec. 12. 16:39
 19/26 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bővebben mire gondolsz, a személyeskedés helyett.
2018. dec. 12. 16:41
 20/26 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva, én onnan veszem hogy aki ül a dugóban az nem indult el korábban. Nekem is van autóm, ha korábban elindulok elkerülöm, ha nem akkor.én is felszopódom.
2018. dec. 12. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!