Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik minden reggel a dugóban...

Akik minden reggel a dugóban araszolnak azok miért nem indulnak korábban hogy ne legyenek benne vagy ne adj isten tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Mivel mindenki magából indul ki így én is, ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés.


Nyilván azokra gondolok akik minden nap autóval járnak ugyanazon az útvonalon megszokásból minden reggel.

Jobbnak tartjátok a dugóban egy órát araszolni mint a tömegközlekedés?(Tudom az is áll ha akkora a forgalom, de a villamos pl tök gyors és a busz is gyorsabban halad a buszsávban.)

-És miért nem indulnak el pont annyival korábban hogy elkerüljék a dugot? Tudom hogy sokan megteszik ezt(én is) de itt azokra gondolok akiket minden egyes reggel látok a dugóban araszolni ugyanabban a lehetetlen időpontban.


2018. dec. 11. 23:22
1 2 3
 21/26 D. Brasco ***** válasza:

"én onnan veszem hogy aki ül a dugóban az nem indult el korábban. Nekem is van autóm, ha korábban elindulok elkerülöm"


Tehát brilliáns eszmefuttatásod alapján mindegy mikor hol,a lényeg hogy "hamarabb kell elindulni" és akkor dugó problem solved........drága kenyér.....azt az ilyen embernek jogositvány van meg szavazati joga....

2018. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges neki bármit írni, csak a saját hülyeségét nyomja.
2018. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kb. 15-20 km-en ingázok.

Tömegközlekedéssel 60-70 perc + 20 perc séta a minimum.

Autóval csúcsforgalomban 1 óra. Ha nincs forgalom, akkor 20 perc.


Akkor most ezek mellett mondj nekem épeszű indokot amellett, hogy a buszon, villamoson nyomorogjak, izzadjak és ne a hűtött/fűtött autómban csücsülve 1 óra alatt kényelmesen, zenét hallgatva beérjek.

Ha lenne olyan tömegközlekedési eszköz, amire felszállok, kényelmesen le tudok ülni, nem kell nyomorogni, van klíma és mondjuk fél óra alatt beérek a munkahelyemre, akkor nagyon szívesen használom majd. Sajnos esetemben nincs ilyen.

2018. dec. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igazából megtudtam mindent, amire kíváncsi voltam. Innentől kezdve hogy már csak a hülyeséget tudom lökni nincs értelme ezt tovább erőltetni.
2018. dec. 13. 17:40
 25/26 anonim ***** válasza:

"Azért, mert neki, csakis neki és kizárólag őneki nagggyon, de naggyon fontos dolga van, amit csakis autóval tud megoldani. Csak úgy tud eljutni a munkahelyére."


Én el tudok jutni BKV-val is. Kb ugyanannyi idő. Kérdés, hogy TE fizeted nekem a BKV bérletem? Ja azt ugye nem. Hát akkor növelem a dugót.

Mondjuk én pont tudom alkalmazni amit a kérdező javasol, mert rugalmas munkaidő van. Korábban megyek akkor kicsit jobb a forgalom. De ahhoz legkésőbb 6 körül indulni kell.

2019. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én utálok tömegközlekedni. Tömött buszon meg metrón nyomorogni, hozzáérni más emberek testéhez. Nem beszélve a sok nyuggerről. Undorító, kényelmetlen, hosszadalmas a tömegközlekedés. Plusz még állni kell télen a hidegben a buszmegállóban is.


Azért nem kelek fel korábban, hogy korábban dolgozhassak. Akkor inkább ülök a dugóban.

2019. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!