Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék venni/csináltatn...

Honnan tudnék venni/csináltatni/szerezni autóra nyomtávszélesítő pogácsát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk az utcai épített Ladámra 2 darab 3 centiméter széles tehermentesítős nyomtávszélesítőt. Színe mind1. A lényeg hogy tehermentesítős legyen. És tőcsavaros kerékagyra kellene. Honnan tudnék rá szerezni? Egyébként van alatta nyomtáv. Elől olyannal vettem, amilyet keresek hátulra is. Mert hátul több darabból áll össze a 3 centi és sajnos nem tehermentesítős. És nagyon szükségem lenne a tehermentesítősre, mert nyáron 15", télen pedig 14"-os kerekekkel (alufelnikkel) használom az autómat.

2018. dec. 20. 09:19
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/307 D. Brasco ***** válasza:
3%

Semennyit nem szán rá.......lehetőleg ingyen legyen vagy attol olcsóbban!

Ha neki 22-ert 4 db olyan nyomtáv amilyet ő szeretne,egyedi megrendelésre teljesen legyártva anyaggal gépdíjjal mindennel együtt sok.......nos az egy igazi ruppótlan és fogalmatlan bohóc!Bár ez már sokadjara bizonyosodik be a kérdezőröl itt.

2020. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/307 A kérdező kommentje:
Utolsó!! Miért vagy ennyire értetlen?🤔 MÉG MINDIG NEM KELL ÚJ ÉS ÉN NEN ÚJ ÁRBAN SZÁMOLOK!!! Végre kapizs már?🤔
2020. jún. 5. 15:32
 103/307 A kérdező kommentje:
És még mindig csak 2 darab kell!!! Nem 4!!!
2020. jún. 5. 15:33
 104/307 D. Brasco ***** válasza:
3%

Na!Es akkor megis mi lenne az az összeg amit rászánsz 2 hasznaltra?

Ha mar alkitasod szerint 22-ert sok lenne 4 új.

2020. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/307 A kérdező kommentje:
Nem fogom ide kiírni. Mivel nekem is van eladó nyomtávom. Csere is szóba jöhet.
2020. jún. 5. 16:09
 106/307 Beviz Elek ***** válasza:
79%

Van a fenét. Kemping biciklid is maximum kölcsönben van.

Itt vergődsz másfél éve, akinek van pénze és tényleg kell nyomtáv, az rég beszerezte volna.

2020. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/307 anonim ***** válasza:
71%
Kösz, csere nem érdekel, de ha mondasz egy normális árat, akkor tényleg megcsinálom neked. Amúgy mátészalkai vagyok, vagyis, ha nem helyi vagy, akkor a posta 1590-ért viszi el. Azzal is számolj!
2020. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/307 A kérdező kommentje:
Utolsó!!! Írtam privátban! Ott írj vissza kérlek!
2020. jún. 6. 22:10
 109/307 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, de mióta olvastam nem tudom, hogy röhögjek vagy csak 🤦🏻.... tudod kit nézz hülyének, majd ha valami normális árat ajánlasz, akkor írj újra!

Meg persze felejtsd el, hogy majd lazán átugrom 180 km-re, hogy le is szállítsam!

Posta, előreutalás és 18k+ postaköltség, ennél kevesebbért felejtsd el!

2020. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/307 D. Brasco ***** válasza:
21%

#109-es,úgy őszintén mit vártál?!?egy idétlen ruppótlan bohóc a kérdező ami már kismillioszor kiderült itt a kerdese alatt.Gondolom az volt a nagy ajanlata hogy csináld meg neki ingyen,vagyis inkább még te fizess azert hogy megcsinalhatod neki es termeszetesen szallitsd ki szemelyesen egy megadott cimre a megadott időben,nyilván azt is ingyen,de még jobb ha azert is te fizetsz!

Aki ennyire surmó,hogy allitasa szerint tele van nyomtávval,de masfél év alatt nem tudott magának kettőt intézni,meg mint ahogy irta,22-ért neki 4 új is sok lenne......na az ilyen az menjen a francba.Ez az egesz kerdes meg komment szekcio is amugy simán törölhető lenne,mert ez a vergődés már régen nem kérdés hanem aprohirdetes/kérés de leginkább kolduskodás.......

2020. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!