Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék venni/csináltatn...

Honnan tudnék venni/csináltatni/szerezni autóra nyomtávszélesítő pogácsát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk az utcai épített Ladámra 2 darab 3 centiméter széles tehermentesítős nyomtávszélesítőt. Színe mind1. A lényeg hogy tehermentesítős legyen. És tőcsavaros kerékagyra kellene. Honnan tudnék rá szerezni? Egyébként van alatta nyomtáv. Elől olyannal vettem, amilyet keresek hátulra is. Mert hátul több darabból áll össze a 3 centi és sajnos nem tehermentesítős. És nagyon szükségem lenne a tehermentesítősre, mert nyáron 15", télen pedig 14"-os kerekekkel (alufelnikkel) használom az autómat.

2018. dec. 20. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/307 D. Brasco ***** válasza:
58%

Duen.hu

Racingbazar.hu

Facebook-os ladás meg felnis csoportok

2018. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/307 A kérdező kommentje:
1-es! Ezeket mindegyikét rendszeresen nyomon és figyelemmel követem. Személyesen ismerem a magyar Ladás versenyzők tömkelegét amatőröket és profikat is. És rengeteg mindenkit már meg is kérdeztem. Eddig nem találtam eladót. Mindeninek csak annyi van amennyi neki kell és az az autóján rajta is van. Találtam viszont, hogy csinálnak vadiújonnan. 18500 (+ posta) forintért. De! Nekem egyáltalán nem kell új, meg ennyi pénzt nem szánok rá.
2018. dec. 20. 09:26
 3/307 veterán vas ***** válasza:
86%

Bármire szükségünk van, beütjük a keresőbe, megy a rendelés, visszaigazolás, postázás, átvétel, beépítés.

(aztán lehet, hogy kapsz egy gagyi sajtolt tucatárút "made in taiwan" ami vagy jó, vagy visszaposta, reklamáció, aztán állsz, vársz.....)



Közben pár utcával arrébb, Józsibácsi 2000Ft-ért a kívánt anyagból leesztergálja, tizedmilliméter pontossággal, tehermentesítő peremmel,vagy amivel akarod.

Max. 1 óra alatt készen van, beszélgetéssel együtt.


Csak úgy mondom. ;)

2018. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/307 A kérdező kommentje:
Esztergás tényleg megcsinálja? (Mert esztergás ismerős szerencsére van, a régi kagyló üléseimhez is ő csinálta a konzolt).
2018. dec. 20. 09:45
 5/307 anonim ***** válasza:
81%
Keresel a környékeden egy esztergályost, felhívod, megmondod mit akarsz. Ő meg megmondja mikorra lesz meg, és mibe kerül.
2018. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/307 A kérdező kommentje:
Esztergás ismerős van. De akkor ő tuti megcsinálná?
2018. dec. 20. 09:47
 7/307 veterán vas ***** válasza:
84%

Egy végtelenül egyszerű körkörösen megmunkált homogén anyagú fém korongról beszélünk, 4 kisebb és egy nagyobb furattal.

Szerinted melyik szakma foglalkozik ilyen jellegű tárgyak kialakításával? ?

Egyébként esztergályos a neve, nem pedig "esztergás".

2018. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/307 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm!!! Mivel tőcsavaros az autóm, így tényleg "csak" 5 furat kell rá. De! A tehermentesítőről sem feledkezz meg! Azt hogy csinálja rá?
2018. dec. 20. 10:11
 9/307 Beviz Elek ***** válasza:
72%
Én tőcsavaros nyomtávszélesítőt vettem ebayről.
2018. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/307 A kérdező kommentje:
Az más. Én nem olyat keresek. Nekem a kerékagyam tőcsavaros.
2018. dec. 20. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!