Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800 ezer alatt látványos...

800 ezer alatt látványos különbség van az autók között?

Figyelt kérdés
Vagy egy 300 ezres Swift jobban megéri, mint bármi más, ami egy kicsit drágább?

2018. dec. 23. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell. A-ból B-be vagy munkáskocsinak jó a swift (de inkább F astra, mert ugyan azért a pénzért jobban megéri).

Ha kicsit igényesebb autó kell, és meg is kell jelenni valahol akkor én más modellt néznék. Megint más modell kell, hogyha gyors autót szeretnél ennyi pénzért (igen, van). Csak akkor nyilván mást be kell áldozni.


Azért 800-ból ha az ember türelmes és szemfüles, már lehet válogatni. Nem 5 éves autók, de régiből is vannak jók.

2018. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leginkább munkábajáráshoz kell, egymillió alatt pont nem érdekel, hogy hogy néz ki. :D Csak ne legyen magenta rózsaszín és potrohos (kombi). Esetleg utazni vinném el Európán belül még.
2018. dec. 23. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem G astra van, abbol kijon jó ennyiért, olyan ami nem is fapados
2018. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2001-es Scénicem van.

22 eves vagy egyedulallo megis imadom, hogy ilyen nagy autom van. Nem erdekel, hogy nem olyan gyors vagy sportos. Sokkal jobban erdekel, hogy 1000 km utan is kenyelmesen szallok ki. En 500-ert vettem ev elejen es meg mindig patika allapot kivul belul pedig 230 ezer km van mar benne. Igaz az elozo idos tulaj nagyon oda figyelt ra, csak renault szakszervizben csinaltatott mindent rajta.

2018. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ford focus, astra, swift, yaris, honda. Mindegy, csak 1,4-1,6 benzin legyen és az állapota legyen egyben.

A helyedben nem ragaszkodnék típushoz, kimennék sokat megnézni, aztán hogyha akad jó állapotú nem érdekelne japán, német, francia vagy amcsi, ami a legjobb állapotban van azt venném.

2018. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Swift kicsi, nem túl komfortos, zajos.

Más autó komfortosabb, csendesebb, esetleg jobban felszereltebb.


Munkába járás és munkába járás között is van különbség.


Ha az a fontos hogy a legmegbízhatóbb és legolcsóbb legyen akkor Swift. Ha szeretnél kényelmesen utazni akkor meg nem Swift. Nem kell nagy dologra gondolni, de már egy négyes Golf is jóval csendesebb és tágasabb, mint egy Swift.

2018. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Yaris, corolla, micra, civic, astra, ignis, punto, fabia, cordoba, ibiza.

Lehet válogatni.

2018. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből patika 1.6 benzin ford focust.
2018. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Huu, koszi a sok hasznos valaszt. :D

Annyi, hogy a franciak nem tul szimpik, se a Honda. Nissan Micrat azt nezegettem, szerintem nagyon cuki, imadom azt az autot, de egymillio alatt nem talaltam (a tobbi filterrel egyutt).

Igazabol a Suzuki a gyengem, valamiert nagyon szeretem, ezert gondoltam egybol egy Swiftre. De meg nezegetek.

2018. dec. 23. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a Focust ajánlanám, de 1.8-as kivitelben. A nejemnek az van, és nem lehet rá panasz.
2018. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!