Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kínos/vicces emlékeid...

Milyen kínos/vicces emlékeid vannak amikor a B kategóriás forgalmi vezetést csináltad?

Figyelt kérdés

Például nekem az elő a rutinpályán volt és dízeles volt az autó azt hittem benzines és úgye gáz nélkül is megy 1-be.


Az oktató meg kérdezte minek nyomom annyira a gáz 🤣



2018. dec. 24. 06:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Én részegen mentem az első órára.

Hajnali 4-ig még ittam és reggel 7-kor kezdődött a vezetés óra.


Szerencsére jól bírtam a piát, mert az oktató nem jött rá, sőt még meg is dicsért, hogy milyen jól ment a vezetés.

2018. dec. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

15.óra lámpás kereszteződés elött haladtunk, gyalogosok zöldje villogott (ügye akkor nekünk is lassan piros) én belwtapostam a fékbe, oktató ordibált és adott egy tockost. Következő kereszteződésnél meg a piroson mentem át.

Ennek már több mint 3 éve.


Ami még viccesebb az most volt 2 hónapja, teherautón tanulok, mentünk falu szélén mwgfordulni, erre nem figyeltem, pár centin múlott és majdnem belevittem a kocsit az árokba, oktató félt utána :/, azóta nem is vezettem. :/ tök gáz.

2018. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
As utolsó órámon 4szer fulladtam le egymás után állt a sor mögöttem mert kanyarodtam volna. Kb a síró görcs kerülgetett pont így a vizsga előtt.
2018. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megállítottam a sort a város egyik legforgalmasabb utcáján. Hát féltem 10. Óránál voltam kb és kivitt oda az oktató. Minden bajom volt. Jól le is kiabált. Majdnem belementem az előttem lévő teherautoba.

Egyszer majdnem levettem egy parkoló kocsi lámpáját de szerencsére időben eszrevettem.

Oktató beirányitott a lakó övezetbe kíváncsi volt figyelek e . Hát nem figyeltem mert akkora parába voltam mert egész végig kiabált velem.

Meg nincs meg a jogsi és nem tudom hogy lesz így meg. :)

2018. dec. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Megállított a rendőr, aki nem vette észre a nagy tanuló táblát az autó tetején. És csodálkozott, hogy miért az anyósülésről kapja a papírokat.
2018. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtti nap majdnem kimentem egy busz elé. Az oktató taposott a fékbe. Mellékútról mentem volna ki egy magasabb rendű útra, jobbról tiszta volt, balról jött egy busz, ami jobbra, azaz felém irányjelzőzött, így úgy döntöttem, hogy kimehetek. Az oktató a fékbe taposott, a busz elsuhant az autó orra előtt, és ezt mondta az oktató; Mindenáron összeakarod törni az autót? Hát a busz nem azért indexelt, mert le akart kanyarodni, hanem már a buszmegállóhoz indexelt, ami a főúton volt közvetlenül a kereszteződés után, ami nekem jobbra esett. Másnap sikeresen levizsgáztam.
2018. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Körforgalom, ugye ha nem szól az oktató akkor egyenesen kell kimenni,máskor mondja,hogy a másodikon,harmadikon,negyediken vagy jobbra ki egyszerre...na vizsgán nem kapcsoltam,úgyhogy 3kör után mondta a vizsgabiztos,hogy most már menjek ki valahol,haladjunk! ciki volt,most már 5év után vicces. :D
2018. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazán vicces dolgok?


Első órák egyikén csak 30-as zónákban mentünk.


Oktató mindig szólt, hogy lassabban, nem kell gyors hajtani, tartsam a 30-at. Én meg olyankor rápillantottam a számlálóra mindig szinte pontosan 30-at mutatott. Aztán óra végén esett le, hogy végig a bal oldali fordulatszámmérőt néztem ahol nem 1000-es hanem 100-as szorzóval voltak a számok majdnem ugyanúgy mint a sebességmérőn :D


Soha nem mondtam meg neki.


Vagy mindig arra tanított, hogy buszt nem előzök meg ha nincs párhuzamos sáv, megvárom nyugodtan míg elmegy. Aztán 1-2 próbálkozásom után megszoktam hogy nyugodtan álljak. Majd egyszer megáll előttem a busz, állok mögötte. Állok, állok...Oktató megszólal, hogy ez a busz végállomása, nem ismertem fel a forgalmi helyzetet, megbuknék a vizsgán. Gyakorlatilag egy sima megálló volt végállomásként kijelölve.


Vagy kérte, hogy mutassak be egy parkolást, merőleges parkolókban bevásárló központnál. Én meg fogtam, beálltam a behajtóval szemben lévő első helyre egy sima lassítással :D

2018. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én végeztem, viszont az oktató megkért, hogy maradjak ott a következő tanulóval (vizsgára készültünk, az oktató ilyenkor mindig mondta, hogy legyen ott velünk valaki, hogy szokjuk azt, hogy ül mögöttünk valaki). Elérkeztünk a parkoláshoz, jobbra hátra kellett beállnia a srácnak. Megcsinálta a parkolást, behúzta a kéziféket, kérdezte tőlem az oktató, hogy látom-e, mi a hiba. Láttam. A másik tanuló nem értette, mert úgy parkolt le, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az oktató szeretett egy Cola-ban fogadni, így most is felajánlotta: egy Cola-ért elmondom, mi a hiba. Oké. Menj hátra, nézd meg, megvan-e a rendszámtábla. Csávó hátramegy: megvan. Akkor nézd meg még egyszer. Még mindig megvan. Akkor nézd meg az autó mögött lévő
2018. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hamarabb küldte el: tehát: nézd meg az autó mögött lévő táblát. Csóri sikeresen beállt a rokiparkolóba.

Én meg az egyirányú utcában akartam megfordulni, nem vettem észre a táblát.

2018. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!