Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vicces beszólások az oktatótok...

Vicces beszólások az oktatótoktól, miközben vezetni tanultatok, és valami baromságot csináltatok?

Figyelt kérdés

Az oktatóm alapból egy nagyon lezser férfi, akivel bármikor bármiről el tudsz beszélgetni, holott jóval 40 fölött jár. Soha nem emelte fel a hangját, ha valami hülyeséget csináltam vezetés közben, mint például tegnap, amikor nem vettem észre a gyalogosokat. Amikor megálltunk kávézni, viccesen odatette: "Ha Mikulásnak lennének öltözve, biztosan észrevennéd őket!". Még ma is nevettem ezen. A ti oktatótoknak voltak ilyen beszólásai? Vagy sokkal inkább a fejeteket is leordította?

18/L



2017. jan. 18. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején nem bántam elég finoman az autóval, a váltókart is kicsit durván kezeltem. Ezt meg is jegyezte higgadtan az oktató, és azt mondta: "ne legyél már olyan durva, képzeld el, hogy a barátnődet fogdosod, gondolom vele nem vagy ilyen durva" :DDDD
2017. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, ő is idősebb férfi volt. Amikor nem nyomtam ki eleinte teljesen a kuplungot, csak félig-háromnegyedig, mondta hogy tegyem ki üresbe és álljak meg. Fékeztem, majd azt mondta, most nagyon figyeljek, mert bölcset fog mondani: Két dolgot kell az életben tövig nyomni, és az egyik a kuplung :))
2017. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresztezodesben ha elsobbseget kellett adnom, mindig azt enekelte, hogy: ..engedem hadd menjen.. (Csik zenekar) :)
2017. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegyiken nevettem :D Jó hallani, hogy még ilyen oktatók is vannak, nem csak olyanok, akik leordítják a fejed szinte minden semmiségért.
2017. jan. 19. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a vicces.... Az első óráimon még nem éreztem az autó "nagyságát" és kerékpárhoz voltam szokva, amivel ugye az út szélén vagy. Az oki nem győzött rám szólni. Egy alkalommal pedig messzebb voltam mint "szoktam", akkor is szólt... Nem tudom mit mondtam pontosan, de a végén egy olyan mondat hagyta el a szám, hogy én egy nyugodt ember vagyok. Erre rá is vágta: ja. Nyugodtan hajtasz bele az árokba.


Az oktató 6,5 évvel idősebb nálam, az elején nyugodt volt, sok dologról dumáltunk, de a végére "kikészítettem",nem volt hozzám (sem) türelme, kiabált, de volt olyan is hogy ott veszekedtünk az autóban.

2017. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

13 v. 14 évesek voltunk, segédmotor tanfolyam. Városi vezetés. Kis rádió a fülünkben, azon kaptuk az itinert.

Nyári meleg, csajok flangálnak szexiben a járdán.

Kanyarodó főútvonal. Oktató beleszól a rádióba: "Tomi úr, figyelje az út vonalvezetését... Ne a nőét, az útét!"

2017. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább türelmetlen típusú.. sokszor szinte kiabál..
2017. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Hat ezek nagyon jok:DD

Nekem nagyon jo fej volt az oktatom egesz oran beszelgettunk nevetgeltunk fikaztuk a gyalogosokat.egyszer nagyon felhuzta az agyam es olyan gyorsan es durvan vettem be a kanyart hogy nevetve azt mondta komolyan mondom ugy vezetsz mint rgy orult:DD

Meg az elejen sokat benaztam a kuplungal es egyszer azt mondta viccesen hogy komolyan mondom ha megegyszer ezt csinalod nyakon vaglak:DD ezen meg most is nevetek ha eszembe jut:D

Meg a valtot furcsan fogom es mindig ramszolt hogy fogjad mar normalisan nem kell tole felni ez nem egy f***.erre kicsuszott a szamon hogy nem felek a f***tol erre

Csak annyit mondott akkor markold mar meg tendesen.:Dszoval jokat nevettunk mindig.

2017. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szotyi41 ***** válasza:
93%
Gratulálok... Sikeresen beváltottál kettesből kettesbe :D ém egy ilyet kaptam
2017. ápr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%
Fékeztem egy elég durvát. Oktató: ,hú, szólhattál volna hogy hozzak magammal nyakmerevítőt 😂😂
2018. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!