Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kínos/vicces emlékeid...

Milyen kínos/vicces emlékeid vannak amikor a B kategóriás forgalmi vezetést csináltad?

Figyelt kérdés

Például nekem az elő a rutinpályán volt és dízeles volt az autó azt hittem benzines és úgye gáz nélkül is megy 1-be.


Az oktató meg kérdezte minek nyomom annyira a gáz 🤣



2018. dec. 24. 06:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

én a nyáron tanultam.

Volt olyan hogy nagyon rossz paszban voltam.Le fulladtam nem figyeltrm .Teljesen szét voltam csuszva.

Meg fordultam egy melék uton egy ivben .Majd ki hajtotunk egyenrangú utra .Nem néztem be jobbra ! ( mert a jobb kezes utca derékszögbe volt velem )

igy ujra ismételnem kelet.

Megint egy ivben fordulás .Jobb kezes utca Persze ismét nem néztem be jobbra.

Akkor ismétlés fordulás...Megint nem néztem be..

:D.vagy 4X mentem mire végre be néztem jobbra is :D

2018. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, a Skoda S 100-as időszakban tanultam vezetni. Az oktatóm, ha hazament ebédelni, nem szokott átülni, hanem az anyósülésről vezetett hazáig. Sokan bámulták tátott szájjal az autót, ami sofőr nélkül száguldozik az utcákon.
2018. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmi vizsgámon megálltam a zebra előtt mert láttam hogy egy néni átakar menni.Álltam,10 másodpercig nézett,majd legyintett és a másik irányba ment.A vizsgabiztos megszólalt hátul "Na a vén k_rva nem tudja mit akar" ezen nagyon felnevettem. :D
2019. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!