Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW tulajok őszintén, megbántá...

BMW tulajok őszintén, megbántátok vagy nem, hogy BMW-t vetetek?

Figyelt kérdés

Egy 2006 vagy 2010-es BMW 320d vagy 320i touringot akarok venni.


Azt mondják a 2000cm3-is benzines gyenge a 320-ba.



Meg a BMw szervízbe is ellátogatott haverom, ott mondták van egy x6-os 72.000km-z futott, ami motorhibás lett.



2018. dec. 29. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jézusom ezt ne csináld...

#6-os vagyok, és az ilyet utálom. Miért ez lenne a legjobb autó a világon. Egy Suzuki Vitara sokkal megbízhatóbb. Nem kell azt hajtogatni, hogy csakabéemvé, mert vannak más jó autók is. Igen, jó autók, de attól még a többi sem rossz. Mindenkinek más tetszik, és más az igénye. Nekem is a BMW tetszik a legjobban, attól még nem vetem meg a többi márkát.

Ebből a mondatból a tipikus BMW-s h*lyegyerek jött elő. Megveszi a szakadt sz*rt, aztán azt hiszi, hogy ő az isten...

2019. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ha a suzuki vitara nagyobb lenne, mint egy 320d touring akkor elgondolkoznák rajta, mert állítólag nagyon megbízható.


Én nagy kerékpározó vagyok és ezért kell a touring. Meg mindig kis kocsink volt (trabant, renault clió, most suzuki alto) és abba nőttem fel, hogy nyomorogni kellett benne a nagy bevásárlások alkalmával.



Néztem egyébként mást kombit is ami jól néz ki,pl: H astra, skoda suberb, de ezek alig olcsóbbak, mint a bmw rengetek km-el...



Meg a másik kinézetre minőségre minőségre ezek sose érik el egy anno 10+ milliós autó szintjét.

2019. jan. 1. 12:08
 13/18 anonim ***** válasza:

Persze, megértem. Meg ugye valamit valamiért. A Suzuki azért megbízhatóbb, mert nincs benn sok olyan technológia, ami a BMW-kben benn van, így nincs minek elromlani. Mi azért veszünk BMW-t, mert (most jön a közhely) fontos a vezetési élmény, a minőségi beltér, a kényelem, a sportosság stb. A bonyolultabb szerkezeteknek több a hibalehetősége. Ez minden nagyobb márkáról elmondható. Akinek közlekedőedény kell, hogy elvigye A-ból B-be, és nem érdekli az autózás, teljesen felesleges neki az ilyen autó.

Azért példálóztam a Vitarával, mert az is van a családban, de a beltérnek a minőségétől, főleg hátul, falra mászok. Nem hogy puha műanyag, de hátul kárpit sincs az ajtón, csak egy tömör műanyagdarab az egész. Cserében van benn egy 1.6 szívómotor, aminek soha nem lesz baja.

2019. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most már a faceliftes 2018as vitara korábbi vitara s-Ben debütált 1,4Turbós benzines motorral adják 😀 sokan dícsérik egyénként. Ez a motor került az új swift sportba is.



Egyébként a 15 éves Suzuki altonkba most kezdett el be halni ajtó nyitáskor felvillanó lámpa korábban meg a fényszóró magasság állító krepált be két éve. Meg az olajat ereszti valahol. Hátsó ajtó telezkópjai is már két éve sxarik.


Szóval a Suzuki se halhatatlan, használtan vettük 700ért és sok sok éve és 20.000km-t ha vertük bele és ezt csinálja na meg előjött a széria betegség a korrozió elég szépen eszi az autót 😫


Ha lesz jobb munkám akkor rábeszélem anyámékat, hogy adják el, mert motorikusan tényleg jó de a kasztni 5 év és szerintem kuka lesz.


Igaz, hogy 14 éves autó és ne várjunk csodát tőle de azért...

2019. jan. 1. 18:42
 15/18 A kérdező kommentje:
Milyen BMW-t akartok venni egyébként?
2019. jan. 1. 18:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Már van, F30 20i.
2019. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Minden márkából tudsz jót is, rosszat is kifogni. Nem mindegy, hogyan használod, milyen gazdája volt előtted...


Mi most vesszük a 3. BMW-nket. Az első előtt minket is mindenki le akart róla beszélni. :)

Férjem munkás autója egy e46 320D kombi (FL), a "szépautója" egy 2005-ös 730D (FL), én pedig 2008-2009-es X3-mal szemezgetek.


Nem új autók, de nekünk nagyon bejönnek a BMW-k. Úgyhogy inkább ülünk egy kicsit öregebb, de jó autóban, mint egy fiatalabb fapadosban. :) Az ismeretségi körünkben, aki egyszer rászánta magát arra, hogy BMW-t vesz, az általában maradt is nála, nem véletlenül...


/// Az e46 320D előtt egy Renault Lagunánk volt, a BMW-re 100e km alatt nem költöttünk feleannyit se, mint a Renaultra 40e km alatt!!!!! Arról nem is beszélve, hogy a BMW mindig hazahozott minket mindenhonnan, a Renaultval meg nem egyszer rohadtunk le!!! ///

2019. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt is olvassátok el, meg a hasonló cikkeket is.

[link]

2019. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!