Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Kia Ceed, Opel Astra vagy...

Új Kia Ceed, Opel Astra vagy Mini Cooper a megbízhatóbb, jobb választás?

Figyelt kérdés
Sokat utazunk, mindenhova autóval megyünk. Családhoz 2-3 haconta 800 km odavissza, évi 3-4 utazás 1500 km odavissza. A lényeg, hogy megbízható legyen. Ez a három típus jött szóba. A Mini nagyon tetszik, de jóval drágább a többinél. Lízing lenne Ausztriában), 6 évnél tovább nem tervezek vele.

2018. dec. 30. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kiat vettünk, de ennyi km utan kiszakad a derekad, amugy nagyon jo kis auto igen megvagyunk vele elégedve. Teljes felszereltséggel 4 500 000 megvolt mashol meg ott kezdődtek az alapárak.
2019. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1.4 szívó #11 voltam
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2017-es Ceed kombim van, és teljesen elégedett vagyok vele, egy dolgot kivéve: hosszú utakon 3-400 km táján nekem is elkezd fájni benne a derekam, ami más kocsikban nem volt gond eddig. De azóta volt már modellváltás, és az új üléseik lehet hogy jobbak. Ha 6 éves távra tervezel, a 7 éves gari pont tökéletes, és eladni is könnyű lesz.
2019. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2018-as Astra K-m van, AGR (gerincbarát) ülésekkel és elégedett vagyok vele. Igaz 250km-nél többet még egyhuzamban még nem ültem benne.

4 év garanciát kaptam rá felát nélkül, de az Opelnél ez változó, kb alku tárgya, hogy 2-5 között mennyit adnak rá. Nem hiszem, hogy a garancia lejárkának másnapján hullana szét.

2019. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%

Nekem Kia Ceed 2018-as van ( még a legújabb előtti karosszériával) 1.4-es 100 ps.. én imádom ezt az autót, minden kézre esik, kényelmes, teljesen még vagyok vele elégedve semelyik autót a nem cserélném le. Koreai Golf. ;) nagyon praktikus, sok tároló hellyel, nagy csomagtartó, tehát hosszabb útra is jól pakolható és nem vesz el az utastól helyet.

Ajánlom ezt a modellt bárkinek :)

7 év gari (vagy 150 000km), ha flat rátát kifizeted, akkor a kötelező szerizekert nem kell fizetni csak a kopó alkatrészekért, még amit terven felül szeretnél cseréltetni.

A navira is ingyenes minden frissítés a 7 év alatt..

Szerintem a Kia Ceed a legjobb választás


Én májusban vettem, és semmi gond nincs vele, megy annyira, amennyire kell


Wünsche Dir viel Spaß mit dem neuen Auto ^^

2019. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!